Lifestyle

Këndoi në finalen e Botërorit, Dua Lipa dhe Rita Ora i shkruajnë Era Istrefit

Kombëtarja shqiptare nuk ia doli të ishte pjesë e Kampionatit Botëror të Futbollit Rusi 2018, por shqiptarët anembanë botës kishin një tjetër arsye për të qenë krenarë, pasi këngëtarja shqiptare Era Istrefi performoi në finalen e madhe himnin e kampionatit, përkrah Will Smith dhe Nicky Jam

Një gjë e tillë mesa duket ka bërë të ndihen krenare edhe dy artiste të tjera shqiptare me famë ndërkombëtare, siç janë Dua Lipa dhe Rita Ora të cilat nuk kanë ngurruar ta shprehin publikisht këtë ndjesi.

“Bravo Era!”-i ka shkruar Dua Lipa në Instagram këngëtares së njohur, ndërsa Rita Ora shkruan: “Jepi vajzë!”

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *