Show Bizz

Kelly Brook, e lumtur me të dashurin e saj

Ajo së fundmi ka deklaruar se është e gatshme të thotë “Po”, kurdo që i dashuri i saj Jeremy Paris, i propozon martesë

Dhe Kelly Brook, dukej më e dashuruar se kurrë të enjten, kur ajo dhe francezi po shijonin plazhin në Antigua, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja 38-vjeçarja e veshur me një kostum dy-pjesësh me lule, është shfaqur e lumtur pranë bukuroshit të saj, me të cilin ka shpërndarë edhe puthje të nxehta.

Modelja e konsideruar si më perfektja në planet, I ka lënë pak vend imagjinatës me gjoksin e saj shpërthyes./BS

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *