Show Bizz

Jess Hayes përvëlon Ibizën (foto)

Jess Hayes ka shfaqur linjat e saj në bikini ngjyrë ari derisa po kalon pushimet në- pplazhet përvëluese të Ibiza

Ajo nuk është më e huaj për të mos treguar trupin e saj pasi u bë e famshme nga seria Love Island e vitit 2015.

Ylli 24-vjeçar i realitetit është shfaqur me bikini derisa po merrte rreze dhe po lahej në pushimet e saja të fundit.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *