Show Bizz

Jemma Lucy tregoi asetet e saj në Manchester

Jemma Lucy (Hene Henley) (lindur më 16 maj 1988) është një personalitet televiziv britanik i realityshout dhe modele magjepsëse, e njohur sidomos për rolin e saj në Ex on the Beach seri 3 dhe seri 5

Në vitin 2005, ajo u shfaq në Brat Camp. Në vitin 2011, ajo mori pjesë në Nënshkruar për Katie Price. [1]
Në vitin 2016, ajo u largua nga shtëpia Ex në shtëpinë e plazhit në seri 5.

Në vitin 2017, ajo mori pjesë në Celebrity Big Brother 20, duke u dëbuar në mbrëmjen e gjashtë dhe të fundit.

Ajo nuk heziton anjëherë që të ekspozojë format e saj.

Dhe Jemma Lucy tregoi asetet e saj në Manchester, teksa kishte dalë në mbrëmje për tu argëtuar.

Ajo është shfaqur tejet seksi e veshur në kuq e zi, derisa ka ekspozuar gjoksin shpërthyes pa sytjena.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *