Sport

Ja çka bënë Xhaka dhe Shaqiri, pas përjashtimin e Behramit

Prapaskenat pas përjashtimit të Behramit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri kanë qenë të gatshëm ta lënë Kombëtaren pas përjashtimit të Valon Behramit

Lajmi konfirmohet nga ky i fundit, që ka arritur t’i qetësojë shokët e tij, përcjellë “Lajmi.net”.

“Ata kanë pasur arsye shumë të forta ta lënë këtë kombëtare. Unë kam tentuar t’i qetësoj dhe të komunikoj me ta”, deklaroi Behrami.

“Sekretari i Përgjithshëm më ka ftuar që ti qetësoj shokët e mi”.

“Unë e kam bërë këtë sepse kam dëshirë të bashkoj njerëz dhe jo ti ndaj ata”, shtoi ai.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *