Show Bizz

Instagram “zbulon” një tjetër ruse të nxehtë (foto)

Jo të pakta janë rastet në rrjetet sociale, ku vajza krejtësisht të panjohura arrijnë të rrëmbejnë vëmendjen e njerëzve duke shtuar ndjekësit e tyre. Një e tillë është zbuluar së fundmi përmes rrjetit social Instagram

Bëhet fjalë për modelen ruse të quajtur Nina Serebrova, e cila është shumë aktive në të gjitha platformat sociale, e veçanërisht në Instagram.

Ajo publikon shpesh poza provokuese për ndjekësit e saj, me çka ka arritur të marrë në maksimum vëmendjen e tyre.

Me pasionin për shpejtësinë mbi dy rrota dhe me linjat e saj trupore, ka tërhequr vëmendjen nëpër rrjetet sociale, ku numëron miliona ndjekës.

Ajo është modele e “Philip Plain Sport” dhe në përshkrimin që i bën vetes, tregon se ka pasion të madh për shpejtësinë mbi dy rrota.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *