Sport

Grushte, shkelma, gjak në derbin e Serbisë, tifozët i vënë flakën stadiumit (video)

Ndeshja Cërvena Zvezda – Partizani është shoqëruar me incidente të shumta pas përfundimit të sfidës e cila përfundoi 2-1 në favor të Cervena Zvezdës

Pavarësisht fitores të ekipit vendas, tifozët në shkallët e stadiumit e shndërruan këtë takim në një arenë lufte. Ultrasit serbë, çanë rrethimin e tribunave ku ishin pozicionuar dhe vrapuan për tu përleshur me njëri-tjetrin.

Pamjet filmike flasim qartë dhee nuk kanë nevojë për koment.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *