Lifestyle

Gruaja rreh burrin në mes të Tiranës: Ik në shtëpi, qen! (video)

Një grua ka dhunuar atë që sipas denoncuesit që e ka dërguar videon ne JOQ, është bashkëshorti i saj

Në videon e dërguar shihet gruaja teksa e qëllon me çadër ndërsa ai përpiqet t’ia marrë dhe ta ndalojë.

“Ik zhduku, edhe ke fytyrë të më dalësh para. Ik në shtëpi qen”- degjohet t’i thotë gruaja.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *