Show Bizz

Gabi Grecko, lakuriq për vitin e ri (foto+18)

Edhe njëherë vjen Gabi Grecko që i ka hequr të gjitha teshat për të pozuar nudo

E këtë e ka bërë vetëm dhe vetëm që t’ia urojë Vitin e Ri të gjithë fansave të saj në mënyrën më të mirë Vitin e Ri.

Gabi është zhveshur e tëra dhe ka postuar këto foto lakuriq në snapchat.

Fotot janë postuar edhe në profilin e saj në Instagram.

E dashura e milionerit australian Geoffrey Edelsten ka treguar po ashtu se e ka rritur gjoksin e saj me operacion, por kjo rritje e ka bërë atë që të duket shumë seksi.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *