Show Bizz

Fotot e Ritës për revistën “LOVE”, po “pushtojnë rrjetin”

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”

Ylli 27-vjeçar kërcente e zhveshur dhe në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anyëhere”.

Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “LOVE” edhe në dy vitet e kaluara, tha për këtë projekt se: “Argëtohem shumë duke xhiruar dhe më kujton periudhën festive”.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *