Show Bizz

Femra më seksi në botë nuk i lë vend imagjinatës (foto)

Mbrëmë është mbajtur një nga netët më të rëndësishme për femrat e modës dhe aktoret

E në ndarjen e çmimeve “Gruaja e vitit” organizuar nga Harper’s Bazaar, nuk ka munguar as modelja Ashley Graham.

Modelja me froma të bëshme ka mahnitur me pamjen e saj, teksa iu bashkuar yjeve të tjera si Victoria Beckham dhe Kate Winslet.

Ajo kishte veshur një fustan të tejdukshëm, me të cilin ka treguar të brendshmet e saj të zeza.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *