Show Bizz

Fatmira, shqiptarja që publikoi videon porno të saj (video)

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë

Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.

Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *