Show Bizz

E pabesueshme: Luana Vjollca ndahet nga Krenar Çoçaj, anulohet dasma

Pa u konfirmuar ende publikisht, duket se lidhja e Luana Vjollcës me Krenar Çoçajn ka përfunduar

Pas historisë së dashurisë rreth 2-vjeçare, çifti i shumëpërfolur duket se së fundmi ka përjetuar një krisje të marrëdhënies dhe siç shkruar “Diell Online”, moderatorja dhe biznesmeni nga Kosova janë ndarë, pas disa uljeve e ngritjeve në lidhjen e tyre.

Problemet mes tyre u duke se u sheshuan pak kohë më parë kur u publikua edhe lajmi se verën e ardhshme ata do të martoheshin.

Por kjo ndarje e tanishme, që mund të jetë dhe përfundmitare, duket se i ka ndryshuar planet dhe dasma me shumë mundësi nuk do të mbahet.

Saka moderatorja e “Shiko kush luan” ka braktisur Shqipërinë për të udhëtuar drejt Zvicrës, ku po shijon disa pushime malore luksoze në St. Moritz në shoqërinë e motrës së saj Marinës dhe Getoar Selimit.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *