Show Bizz

E dashura e Neymar, mbretëresha e karnavaleve në Rio

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë

Bukuroshja Bruna Marquezine nuk mund të mungonte në karnavalet e Rios dhe në mediat sociale është vlerësuar si mbretëresha e tyre.

Veshja e saj, që i nxirrte në pah hiret e saj, është pëlqyer pa masë nga ndjekësit e saj në “Instagram”.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *