Show Bizz

E bukura Anastasiya fiksim i çdo mashkulli (foto)

Anastasia Kvitko është shumë e ndjekur në rrjete sociale

Bukuroshja është bërë e famshme për linjat bombastike trupore, duke u cilësuar si ‘konkurrentja’ më e denjë e Kim Kardashian.

Ajo është shumë aktive në Instagram me publikimin e imazheve të reja, me të cilat provokon rëndë.

E disa fotografi të tilla, Anastasia i publikoi së fundi, ku shfaqet e veshur në pink, padyshim duke vënë në fokus asetet e saj.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *