Show Bizz

Dolly Castro, modelja perfekte (foto)

Kim Kardashian tashmë ka marrë famën e saj dhe konkurenca gjithnjë e më shumë po e zbehë famën e saj

Kohëve të fundit kanë dalë me të madhe zërat se është shfaqur një sozi e Kim Kardashian, e cila është pretendente për ta rrëzuar Kardashianin nga fronti i femrës me të pasmet më seksi në planet.

Fjala është për modelen Dolly Castro e cila ka linja trupore shumë të përafërta me ato të Kim Kardashian, për të mos thënë se ajo duket edhe më tërheqëse se vet Kimi.

E lindur dhe e rritur në Managua, Nikaragua të Amerikës Qendrore, Castro tashmë është aktore, modele e njohur e palestrës, si dhe dizajnere e veshjeve që ka linjën e saj me bazë në Miami.

Ajo është bërë e njohur falë fizikut të saj të mrekullueshëm që i ka kushtuar shumë përkushtim për të arritur këtu ku është tani.

Ajo tashmë ndiqet nga më shumë se 5 milion ndjekës në Instagram, nga ku edhe ka marrë famën kryesore, për t’u bërë modelja më atraktive në këtë rrejt social.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *