Daphne Joy dhe format e saj seksi

Daphne Joy edhe pse tani dimër, ajo është duke i shijuar rrezet e diellit

Ish e dashura e reperit të famshëm 50 cent u shfaq super seksit në imazhet e fundit.

E veshur me bikini ngjyrë hiri e e ulur në rërë modelja ka ekspozuar asetet e saj të bollshme.

Ndryshe, Daphne vazhdon të jetë ende beqare, duke e mbajtur larg syrit të mediave jetën e saj personale.

Ndryshe modelja është nënë e një djali, ndaj të cilit është shumë e përkushtuar.

Henry ka marrë vëmendjen e shtypit rozë (foto)

Modelja Katya Elise Henry është femra e cila me pamjen e saj i çmend të gjithë

Kjo modele definitivisht ju lë pa fjalë me linjat trupore tejet seksi, ajo shpeshë herë i shpërblen ndjekësit e saj duke pozuar lakuriq.

Ajo nuk heziton ti vë në pah e të shfaq krejtësisht asetet e saj. Henry ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë.

Ajo në rrjetin social Instagram ka një numër të madh të ndjekësve ku komentohet për çdo paraqitje, posi që me pozat e saja ajo i bën të gjithë ti shikojnë imazhet e saja.

Aktorja shqiptare e filmave për të rritur, provokon e veshur me simbole kombëtare (foto)

Ylli pornografik shqiptar, Alby Rydes, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht i vë në plan të parë hiret e saja

Ndërkaq, kohë pas kohe kujton rrënjët duke pozuar me simbole kombëtare. Këto ditë, Alby i ka publikuar disa imazhe e veshur me rroba që të kuqe, me shqiponjën e zezë. Megjithatë, veshja e saj ka pak material dhe ajo ekspozon fizikun mbresëlënës.

“Më shumë ka vlerë mungesa ime, se prezenca jote”, shkruan në përshkrimin e njërës prej fotografive, në të cilën ajo ka pozuar në pjesën e sipërme, ku mban një bluzë të kuqe, të shkurtër dhe me shqiponjë të zezë përpara.

Natyrisht se në imazhin e postuar, ajo është kujdesur që t’i shihet edhe një pjesë e gjoksit. Nga ajo që shkruan IMDb, Rydes ka lindur në Miami të Floridës dhe ka origjinë të përzier shqiptare dhe kubane.

Ajo fillimisht ka nisur të paraqitet në filmat për të rritur në vitin 2013, ndërkohë që veçohet për tatuazhet e shumta dhe pirsingët në thimtha.

Ditë më parë, Alby e ka publikuar edhe një video me shqiponjën në plan të parë, ndërsa i ka treguar edhe të pasmet, për të cilat është edhe e njohur.

Modelja ‘bombastike’ shfaqet krejtësisht nudo (foto)

E lindur në vitin 1991, modelja nga Louisiana është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt falë asteve të bujshme që ka. Ajo njihet për gjoksin e saj të madh e po ashtu edhe për të pasmet të cilat nuk mund t’i nënvlerësosh

Ajo së fundmi është përmendur për fotografitë e saj provokuese që i publikon në rrjetin social Instagram, prandaj edhe njihet ndryshe si “modelja e Instagramit”. Ajo duket verbuese në gjashtë fotografitë e shkrepura së fundmi për “Maxim” të gjitha të shkrepura në bikini.

Ndryshe ajo ka publikuar edhe një foto në rrjetin social Instagram, aty ku ndiqet nga plotë 7.1 milion ndjekës nga mbarë bota.

Modelja e quan veten “Gjenetikisht të bekuar” falë aseteve që ka, dhe këto na ka treguar në fotografinë e fundit ku shihet e shtrirë në rërën e artë të shkretëtirës.Me flokët e saj ngjyrë të bardhë platine, Pelas veç çka e ka bërë më tërheqës gjithë atë shkrepje që e ka bërë.

Kjo s’është hera e parë që modelja amerikane e bënë këtë gjë, veçse sa herë që publikon, e thyen rrjetin!

Kim Kardashian, ndihmës të veçantë për të pasmet! (foto)

Kim Kardashian ka kërkuar që të duket e përsosur në ribërjen e skenës së plazhit të Bo Derek. 37-vjeçarja u kujdes që t’i pushtonte rrjetet sociale të hënën, duke u shfaqur e zhveshur në disa poza të tjera eksplicite

Ndërsa pamja e re e yllit televiziv është bërë për rivënien e një skene nga komedia romantike e vitit 1979, “10”.

Në plazhin e Malibusë, Kim është fotografuar duke u përgatitur për t’u shfaqur në skenën ikonike të realizuar nga aktorja Bo Derek.

Ndëkohë që po qëndronte në plazh, ndihmësit e kishin rrethuar duke e rregulluar, në mënyrë që gjithçka të ishte ashtu siç ajo kërkonte.

Madje, njëri prej ndihmësve është kujdesur edhe për asetin më të përfolur të Kardashian – të pasmet.

Po ashtu, personat përgjegjës për veshjen janë kujdesur që bikinit të jenë të rregulluara mirë.

Nga ana tjetër, bukuroshja është paraqitur edhe e zhveshur në pjesën e sipërme dhe vetëm me mbathje, por kësaj radhe e ka mbuluar gjoksin me dorë, duke mos i lejuar paparacët që t’ia fotografonin.

Çmendet këngëtarja shqiptare, del me tanga në rrugë

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bleona Qereti

Ajo ka ‘çmendur’ rrjetin me fotot e postuara në ‘Insta Story’.

Në dy prej shumë fotove të postuara Bleona mahnit me format e saj ku shfaqet e veshur vetem me të brendshme në rrugë.

Epo Bleona është Bleona dhe ajo ka ‘rregullat’ e saj.

Klonohet Kim Kardashian, bashkëshorti hap audicionet për femrat që i ngjajnë

Kim Kardashian është padyshim një ikonë e modës së fundit për veshjet, flokët, make-up-in etj.
Rrjedhimisht të shumta janë femrat që duan ta kopjojnë në çdo detaj duke kërkuar të jenë si ajo. Këtë ka dashur të nxjerrë në pah edhe bashkëshorti i saj Kanye Ëest

Reperi i cili njihet edhe për stilimin e veshjeve ka nxjerrë në treg veshjet Yessy Season 6, të cilat fillimisht u veshën nga gruaja e tij.

Dhe për këtë Kanye ka bërë audicione për të gjetur sozitë e bashkëshortes dhe për t’i veshur njëlloj si ajo. Mirëpo njëra nga vajzat që do të klonojë Kimin është pikërisht punëdhënësja e saj e dikurshme Paris Hilton. Kim dikur paloste dhe rregullonte rrobat e miliarderes së famshme pa u bërë ende e njohur vetë.

Tani Kim, 37-vjeç, do të kopjohet nga Paris e cila ka marrë të njëjtën ngjyrë flokësh dhe të njëjtën veshje si Kim.

Edhe pse 12 cm më e gjatë se 37-vjeçarja, nënë e tre fëmijëve, miliarderja 36-vjeçare Paris Hilton e imitoi aq mirë duke u veshur njësoj si ajo për fotot e reklamës që u xhirua në rrugë.

Ajo shkroi në Instagram:

Sa qejf të jem kloni i Kim Kardashian në fushatën e re të Yeezy Season 6.”
Kanye, 40 vjeç, jo vetëm që bëri pjesë të fushatës Paris Hilton por edhe miken e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Ëoods, si dhe modelet Amina Blue, Sami Miro, Abigail Ratchford, Kristen Noel Craëley dhe binjaket Shannon dhe Shannade Clermont që pozuan nudo.

Trupin e kësej modele, shumë femra mund ta kenë zili!

Modelja e njohur, Morgan Lux ka forma të mrekullueshme trupore

Bukuroshja në fjalë nuk heziton t’i tregojë ato. Si të gjitha modelet tjera edhe Lux kujdesët për fansat e saj, duke postuar herë pas here foto në rrjetët sociale.

Së fundi ajo ka publikuar disa poza të reja ku si gjithmonë duket perfekte.

Këtë fizik shumë femra edhe mund ta kenë zili.

Vinë dy pjeshkat e radhës nga plazhi (foto)

Dy yjet e Love Island, Danielle Sellers dhe Chyna Ellis kanë treguar asetet e tyre seksi derisa janë duke e shijuar diellin e bukur të Spanjës

Ato të dyja bën famë vitin e kaluar në shoun e njohur Love Island ku fituan fansa.

Tani të dyja janë parë në plazh dhe duket se janë në formë tepër të mirë.

E Danielle Sellers dhe Chyna Ellis kanë treguar format bombastike të tyre ku edhe kanë marrë ngjyrë në diellin e bukur të spanjës.

Se sa seksi janë ato flasin fotot në vazhdim:

Ky polic ia ‘mori’ zemrën Baby Gee’s

Këngëtarja Baby Gee po jeton mes dy vendeve

Londra dhe Prishtina janë dy vendet ku ajo po qëndron më shumë, duke ndarë kështu kohë edhe për familje edhe për punë.

Baby mbrëmë në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se është pranë një polici të pashëm, i cili duket se ia ka marrë mendjen.

E këtë polic që i pëlqeu e hodhi në votim duke pyetur ndjekësit se është i bukur apo jo!