Kjo është fituesja e çmimit “Miss BumBum”(foto +18)

Gara e famshme ‘Miss BumBum’ tashmë është bërë tradicionale në Brazil duke u mbajtur për çdo vit

Ky festival ka për qëllim që të përzgjedh femrën me të pasmet më të mira, transmeton arbresh.info

Festivali i famshëm u mbajt të hënën ku 15 finaliste treguan ‘talentin’ e tyre duke parakaluar me bikini dhe tanga për të arritur deri tek kurora e lavdishme.

Më e mira nga këto vajza u zgjodh Rosie Oliveira, ndërsa veçanti e kompeticionit të sivjetëm ishte fakti se të pasmet më të mëdha se 107 cm nuk ishin pranuar në konkurs.

Kjo është ‘Katilja’, Valbona Bajraktari (foto)

Valbona Bajraktari, ose siç të gjithë e njohim tashmë nga klipi i ‘Majk’, katilja, ka vendosur të ndryshoj pak duke u bërë më e rrezikshme në rrjetet sociale

Ajo ka ndryshuar emrin e saj në KATILE në rrjetet sociale, ku ne shikim të parë duket e butë dhe simpatike me linjat e saj tupore pa asnjë ndërhyrje kirurgjike që shumë vajza ia kanë lakmi.

Katilja në rrjetet sociale është goxha aktive, duke postuar fotografi të cilat u shkrumojnë e të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku shqiptar.

Më posht Gazeta InfoPress ua sjell disa fotografi përvëluese të Valbona Bajraktarit:

Gjysmë miliard klikime për katër muaj për “New Rules” nga Dua Lipa (v ideo)

Dua Lipa ka shënuar suksesin më të madh në karrierën e saj në vitin 2017. Bukuroshja shqiptare nga Prishtina ka pushtuar skenën e muzikës botërore me “New Rules”, klipin që është shndërruar në një hit të madh

Ajo publikoi “New Rules” më 7 korrik të vitit 2017 dhe për katër muaj arriti të tejkalojë shifrën e 500 milionë klikimeve. Pra, plot gjysmë miliardë klikime për Duan dhe këngën e saj hit për katër muaj, çka do të thotë se ajo mund të bëhet shpejt artistja e parë shqiptare më 1 miliard klikime dhe mbi të gjitha, të bëhet artistja më e madhe britanike e kohës.

“New Rules” dallohet për klipin tejet interesant që ka, ku Dua madje shihet duke ecur në ujë. Këngëtarja është e nominuar për shumë çmime në ceremonitë e sivjetme të ndarjes së çmimeve, duke qenë një prej këngëtareve më të nominuara të skenës botërore.

Dua Lipa për momentin gjendet në një turne botëror, ku kohë më parë për herë të parë performoi në një stadium, duke e stërmbushur atë në Belgjikë. /Telegrafi/

Mbahuni fort çuna, Amanda thjesht ju lënë pa frymë (foto – video)

Të gjithë e dini se Amanda Lee ka një trup të paparë!

Trajnerja e fitnesit jo rrallë “çmend” ndjekësit e saj në Instagram me anë të fotografive të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka fokusuar të pasmet e saj gjigante, të cilat janë më se të tonifikuara.

Amanda jo rrallë herë jep këshilla të ndryshme për një fizik sa të formësuar aq edhe të shëndetshëm.

Kjo është “bomba” britanike (foto)

Ajo ka bërë shumë ndjekës në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, falë ekspozimit të të pasmeve

Dhe Demi Rose u tregoi edhe një herë fansave të saj, se pse ata nuk kanë gabuar me përzgjedhjen e saj, përmes pozave të reja, përcjell Bota sot.

Modelja britanike ka shfaqur format e saj shpërthyese me një veshje të shkurtër e të ngushtë, duke dalë më provokuese se kurrë.

22-vjeçarja ka ekspozuar sa gjoksin pa sytjena, sa të pasmet gjigante.

Ruby s’do t’ja dijë për ndeshjen (foto)

Si modele që është, bota e futbollit është e njohur për të për shkak të partnerit të saj, por në shfaqja e fundit në shkallët e stadiumit u duk sikur e mërziti

E dashura e Delle Alli, sulmuesit të Totenhemit u vu në qendër të qortimeve në rrjetet sociale pasi në tribunë u fotografua me këmbët e ngritura përkrah partnerit të saj, që nuk ndodhej në fushë për shkak dëmtimi.

U pa qartë që Ruby Mae nuk ishte shumë e interesuar për atë që ndodhte në fushë, ndryshe nga sulmuesi, që shfaqet i përqendruar thuajse gjatë gjithë kohës në ndeshjen e luajtur në “Wembley” e që Totenhem e fitoi 1-0 përballë Crystal Palace.

Zbulohet lidhja mes biondes seksi dhe deputetit shqiptar (foto)

Kejvina Kthella është modelja dhe një nga vajzat më të diskutuara nga mediat ‘rozë’ kohët e fundit, pasi zëvendësoi Rashelin tek emisioni “Xing” i Ermalit Mamaqit në “TV Klan”

Ajo nuk kishte turp të zbulonte hiret e saj dhe të paraqitej si një femër tepër sensuale. Mirëpo, ndoshta nuk e dinit se Kejvina dhe ish-deputeti kaubojs, Eduart Ndocaj, janë të njohur madje të afërm.

Në emisionin e kësaj të shtune velina zbuloi ‘pa dashje’ se e kishte kushëri ish-deputetin e Lezhëz, Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si “kaubojsi”.

Në momentin që në emisionin po zhvillohej një lojë, me fotot e personazheve të njohur, Kejvina ka thënë se, Eduart Ndocaj është kushëriri i saj./mapo/

Shpetim Desku nervozon keq ‘Kallashin’ në emision

Këtë javë e ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpëtim Desku, është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si ‘Kallashi’

Sikurse emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur shou interesant dhe artistik.

Përgjatë emisionit janë publikuar pamje ku valltarja e njohur ”Kallashi” kitnapohet nga tre persona me maska, e madje aty flet edhe Shpetim Desku.

Se si ndodhi ngjarja shikojeni videon poshtë:

Ria, që po ‘çmend’ grekët, shqiptarët dhe italianët

Modelja dhe seks-simboli grek, Ria Antoniou ka realizuar një set vërtetë të nxehtë fotografik, për kalendarin e vitit 2018, të revistës ‘For Man Magazine’

Bukuroshja greke është përzgjedhur nga revista, si idealja për të ‘ngritur temperaturat’ në netët e ftohta të ndërrimit të viteve.

Në kalendar nuk do të mungojnë as fotot nudo dhe topless të grekes Antoniou. 29-vjeçarja është shpallur “Miss Greqia” dhe ka pozuar disa herë edhe për edicionet e revistës “Play Boy”.

Ajo në greqi ka me qindra mijëra fansa mes të cilëve edhe shumë shqiptarë, të cilët nuk i kursejnë komentet për bukurinë e saj në rrjetet sociale, madje edhe shqip.

Së fundi, Ria është bërë e famshme në Itali, ku ka marrë pjesë në disa spektakle dhe “Reality Show”, ndërsa ka nxjerrë në pah edhe talentin e saj në aktrim.

Morena Taraku i pëlqen shumë fotografitë

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku i pëlqen shumë fotografitë

Ajo realizon çdo ditë imazhe të ndryshme, të cilat i ndan me fansat në rrjetet sociale, në të cilat numëron një numër të madh ndjekësish. Jo të pakta janë rastet kur Morena di të shfaqet edhe provokuese në fotografi, duke ekspozuar linjat e saj.

Ka pozuar shpesh në ambiente të mbyllura, por për imazhin e saj të fundit, ajo zgjodhi një lokacion tjetër mjaft interesant.

Bukuroshja Taraku ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku shfaqet mbi një shtrat në mes të natyrës, teksa ekspozon paksa vetëm kraharorin e saj.

Një grim i lehtë dhe flokët e zeza të lëshuara poshtë i japin një pamje edhe më seksuale modeles dhe këngëtares nga Peja.

E njëjta numëron hiq më pak se 620 mijë ndjekës të rregullt në Instagram. Ajo shquhet më shumë për fizikun dhe paraqitjet eksplicite se sa për projektet e saj muzikore.