Kjo është modelja spanjolle e ‘Formula 1’

Modelja spanjolle Sonia Sarpe është shndërruar në një prej modele më atraktive të momentit

Ajo njihet për të gjithë si vajzan që simbolizon nisjen e garës në “Formula 1”, duke dhënë sinjalin me valëvitjen e flamurit.

Ajo ndiqet nga jo më pak se 25 mijë ndjekës në llogarinë personale në Instagram.

Sarpe shquhet për linjat atraktive, të cilat nuk heziton aspak që t’i ekspozojë në rrjetet sociale.

Në Instagramin e saj mund të gjesh plot fotografi ‘të nxehta’ të bukuroshes spanjolle, të cilat marrin vëmendjen e çdo mashkulli.

Ekspozimi i të pasmëve bombastike është një nga pozat më të shpeshta që mund të gjesh në Instagramin e saj.

Zeshkanja bombastike e Instagramit (foto)

Ajo mund të jetë e panjohur për ju, por popullariteti i saj vazhdimisht po rritet në rrjetet sociale

Kathleen Eggleton numëron mbi 260 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i provokon vazhdimisht me poza seksi.

Se pse modelja me vithe bombastike ka aq shumë ndjekës ju tregojnë fotografitë më poshtë:

Ashley Graham, me poza të reja

Ashley Graham po vazhdon të trondit fansat me format e saj

Modelja e madhësisë së plotë, ka ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj të mërkurën, duke publikuar një tjetër imazh në Instagram, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

30-vjeçarja, është shfaqur më provokative se kurrë, duke pozuar vetëm me bikini dy-pjesëshe ngjyrë leopardi.

Ajo së fundmi ka shpjeguar në Lorraine të ITV se ajo ndryshoi jetën e saj duke i thënë vetes çdo ditë: “Unë jam e guximshme, jam e shkëlqyer, unë jam e bukur dhe mund të bëjë e të kem çdo gjë që dua”.

Ushtarja më seksi që keni parë ndonjëherë (video)

Maria Miri Domark, është ushtarja izraelite që po ‘thyen’ “Instagramin”

Një vajzë seksi dhe me një fytyrë engjëllore, duket e pabesueshme që për shumë kohë Maria ka qenë ushtare e nivelit të lartë përgatitor në ushtrinë izraelite.

Biondia simpatike për të bërë përshtypje nuk di vetëm të përdorë arsenalin e saj fizik, por di edhe të përdorë çfarëdolloj arme zjarri si një profesioniste e vërtetë.

Maria për herë të parë ka tërhequr vëmendjen e internetit para disa viteve, kur ishte e rekrutuar në ushtri.

Tashmë ajo e ka përfunduar shërbimin dhe falë famës që ka marrë, ka nisur edhe karrierën si modele.

Njihuni me pozat më seksi të Luana Vjollcës

Ajo po konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të estradë shqiptare

Jo rastësisht, Luana Vjollca vazhdon të jetë edhe më e komentuara në media.

Pozat e saj joshëse dhe seksi nuk mungojnë asnjëherë, shkruan Indeksonline.

Falë linjave trupore, Vjollca po arrin të bëjë ‘boom’ me çdo paraqitje të saj.

Vjollca ndryshe active po tregohet edhe me projekte muzikore.

Nashville, nga pastruese modele me përmasa botërore (foto)

Ajo është një nga modelet që po çmend fansat me foto provokuese dhe është imazhi i “Sporte Illustrated”, për reklamimin e të brendshmeve

Tabria Majors nga Nashville, Tennessee, nuk ka pasur dëshirë që të pozonte deri sa një agjenci e vuri re atë në Instagram në vitin 2014.

Ajo fillimisht ka punuar si pastruese dhe më pas kaloi në një modele me orar të plotë në vitin 2015.

Kjo nuk pritej, Sia poston foto ku shihet komplet e zhveshur

Këngëtarja e famshme Sia e cila njihet për kapacitetin e saj vokal si dhe për paraqitjet e saj, në të cilat mbulon trupin dhe fytyrën, së fundmi ka tronditur fansat.

Kjo pasi këngëtarja në foton e postuar në Twitter shihet komplet e zhveshur, transmeton arbresh.info

Mirëpo kjo që ndodhi ka një arsye!

Sia kishte marrë vesh se fotoja e saj ku shihet e zhveshur ishte hakuar dhe se kishte filluar të shitej në internet dhe menjëherë pas kësaj ajo e kishte publikuar atë në llogarinë e saj në Twitter me këtë mbishkrim: ‘Dikush ka hakuar këtë foto timen dhe po e shet tek fansat, ruajini paratë, ja ku e keni, shikojeni falas’, ka shkruar Sia.

Njihuni me modelen dhe aktoren që po “çmend” të gjithë

Kate Upton është një nga modelet më të preferuara në fushën e modës

Modelja dhe aktorja amerikane ka 25 vjet dhe ditë më parë ajo ka ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, transmeton Infopress.com

Ajo karierën si aktore e zhvilloi në disa filma; “Tower Heist”, “The Three Stooges”, “The Other Woman”, “Wild Man”, “The Disaster Artist”, “The Layover”.

Gjërsa si modele në vitin 2013 u zgjodh Modelja e vitit në Style Awards dhe Modejla më seksi e revistës People në People Magazine Awards.

Swimsuit 2017: Fiji
Model Unknown
Fiji
11/04/2016
SWIM-163 TK1
Credit: Tsai, Yu

Rusja më seksi në botë, tregon linjat e sajë (foto)

Viti 2015 natyrisht mund të konsiderohet si një prej viteve ku falë Kim Kardashianit, interneti u mbush plot me femra seksi nga vende të ndryshme. Edhe në Rusi ky trend i femrave superseksi duket nuk ka të ndalur, por siç duket fronin në këtë vend vazhdon ta mbajë bukuroshja Anastasiya Kvitkvo

Format e saj shpërthyese kanë bërë që ajo të konsiderohet si rivalja numër 1 e yllit amerikan, Kim Kardashian West.

Asetet e saj kryesore, që e kanë bërë atë të depërtojë në botën e showbiznesit dhe të modelingut, janë pikërisht të pasmet e saj që kanë madhësi jo fort të zakonshme, dhe po ashtu edhe gjoksi i saj i përmasave më të mëdha, 36B.

Modelja 22 vjeçare, e cila me datë 24 të këtij muaji i mbush plotë 23 vjeç, ndiqet në instagram nga jo më pak se 7.1 milion ndjekës në total. Ajo vazhdon t’i mbajë ‘të ndezur’ fansat e saj, duke postuar fotografi nga më të ndryshmet, përfshirë këtu disa tejet provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto provokuese, ku shihet me xhinse të shkurtra e të zbërthyera në rrugë.

Lais Ribeiro, bartë në gjoks veshje dy milionë dollarëshe (foto)

Lais Ribeiro, të cilën e quajnë vajza “më e mërzitshme” e grupit të vajzave të Victorias, sivjet do të jetë yll i revysë së brendit të njohur

Manekines braziliane i takoi nderi që të bartë sytjenat më të shtrenjta në ngjarjen e ardhshme të modës.
Leis tani i takoi nderi që të bartë “Fantasy Bra” të këtij viti, sytjenat luksoze të shtëpisë së modës “Victoria’s Secret”.

Sytjenat janë të stolisura me më shumë se gjashtë mijë gurë të çmueshëm, duke përfshirë diamantet, safirët e verdhë dhe topazet e kaltër, përpunimi i të cilëve ka zgjatur më shumë se 350 orë.

Vlera e këtyre sytjenave është vlerësuar në më shumë se dy milionë dollarë, ndërkaq bashkë me to janë edhe brekët me skaje të arta dhe me gurë të çmueshëm.

Ky është momenti emocionues kur modelja ka mësuar lajmin. “Kurrë nuk kam qarë kaq shumë në jetën time. Eshtë kaq emocionuese, nuk po e besoj dot .”

Përzgjedhja e saj është një vlerësim shumë i madh nga shtëpia e modës për 27 -vjeçaren. Bukuroshja thotë se e arriti këtë falë punës që ka bërë për shumë vite. Modelja shprehet se askush nuk mund të besonte që një vajze nga një qytet i vogël i Brazilit do të arrinte deri këtu.

Revyja e sivjetme e “Victoria’s Secret” do të mbahet në Shangai, më 28 nëntor.