E dashura e deputetit nga Kosova poston foto tërësisht nudo…

Iva Aliko nuk nguron të marrë vëmendje herë pas here me foto provokuese që e karakterizojnë, madje edhe nudo

Ajo ka publikuar një foto ku ekspozon gjoksin thuajse tërësisht, duke mos i lënë vend imagjinatës së fansave meshkuj.

Ajo u bë e njohur për publikuar shqiptar pasi tha se ishte e lidhur me një deputet nga Kosova, i cili është i martuar, por emrin e tij nuk e bëri kurrë publik.

Bebe Rexha është lodhur nga dashuritë e rreme (video)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptar në rrafshin ndërkombëtar

Këngëtarja me xhelozi të madhe e fsheh jetën private prej asaj të artiste të madhe të muzikës. Bukuroshen deri më tani nuk e kemi parë në shoqëri të ndonjë mashkulli, por duket se një të tillë e ka këngëtarja.

Në fakt, Dua thotë se është lodhur nga dashuritë e rrema dhe se po pret një të vërtetë. “Jam e lodhur nga dashuria e rreme. Më trego se çfarë mund të bënë”, ka shkruar Bebe në llogarinë personale në Instagram.

Ajo gjatë një interviste për mediat amerikane kishte deklaruar se do të dëshironte të martohet me një mashkull shqiptar. “Meant to be” i këngëtares deri më tani është shikuar mbi 38 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve në vijim.

Modelja që shkrin edhe akullin (foto)

Adeliina Kaasalainen është një modele nga kryeqyteti finlandez Helsinki, ajo ka lindur më 13 shtator 1993 dhe tani jeton në Dubain e nxehtë

Modelja me këto poza i çmend te gjithë pasi qe trupi i saj është tejet bombastik, shkruan Gazeta Blic.

Bukuroshja 23-vjeçare, në vitin 2013 konkurroi në Miss Helsinki, ku u zgjodh një prej finalisteve.

Pas kësaj, ajo nisi foto-modelingun.

Biondja e nxehtë dashuron fotografinë dhe numëron rreth dy mijë ndjekës në Instagram.

Përveçse fizikut mbresëlënës, Adeliina magjeps akoma më shumë me sytë blu.

Ne rrejtin social publikon fotografi shume provokuese ku shpesh here ajo duket vetem me bikine.

Bodyguardi akuzon publikisht Mariah Carryn për ngacmim seksual

Këngëtarja e njohur Mariah Carey është akuzuar për ngacmim seksual. Bodyguardi i saj është shprehur se Mariah është raciste dhe se e ka ngacmuar seksualisht

Michael Anello tha se këngëtarja donte të ishte e rrethuar vetëm nga njerëz më ngjyrë. Raporti tregon gjithashtu pretendimin për ngacmim ku sipas tij këngëtarja ka kryer “akte seksuale me qëllim që ato të shiheshin nga Anello”.

Në një udhëtim në Meksikë, thuhet se Carey e ka thirrur Anellon në dhomën e saj për të lëvizur disa valixhe. Kur ai mbërriti atje ajo ishte veshur vetëm me të brendshme.

Bodyguardi pretendon se u përpoq të largohej por ajo këmbënguli që të qëndronte, raporto TMZ.

Modelja ruse që e ka fiksim Cristiano Ronaldon

Cristiano Ronaldo vijon të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm në fushën e futbollit

Së fundi ka qenë modelja ruse, Tanya Mityushina, që në një intervistë për mediat vendase, ka treguar fiksimin e saj për yllin portugez.

24 vjeçarja ka thënë se e admiron portugezin dhe se do të donte shumë të ishte krah tij. Tanya është modele mjaft e preferuar, me qindra mijëra fansa që e ndjekin në Instagram.

Portugezi ka pasur një tjetër aventurë të gjatë me një modele ruse. Bëhet fjalë për Irina Shayk, me të cilën ishte i lidhur gjatë periudhës 2010-2015.

Bebe Rexha, pjesë e një filmi hollivudian

Në fund të tetorit, Netflix njoftoi se shumë shpejt do sjellë filmin ‘Bright’, personazhi kryesor i së cilit do jetë Ëill Smith

Filmi pritet të pëlqehet nga shumë, jo vetëm nga kasti i aktorëve por edhe i këngëtarëve që do marrin pjesë.

Artistë të muzikës hip hop dhe folk po punojnë për të sjellë disa tekste të goditura, të posacme për historinë e filmit. Një ndër ta do jetë edhe këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha e cila do vijë në bashkëpunim me Machine Gun Kelly, X Ambassadors me ‘Home’.

Ndërkohë që filmi mezi po pritet, hitet muzikore do marrin vëmendje të madhe.

Bashkëpunimet dhe këngët që do jenë gati për dëgjuesit me 13 dhjetor, janë këto:

1. Logic & Rag’n’Bone Man – Broken People
2. Bastille – World Gone Mad
3. Machine Gun Kelly, Bebe Rexha and X Ambassadors – Home
4. Camila Cabello & Grey – Crown
5. Ty Dolla $ign & Future ft. Kiiara – Darkside
6. Migos & Marshmello – Danger
7. Meek Mill, Snoop Dogg & YG – That’s My N****
8. Lil Uzi Vert & Steve Aoki – Smoke My Dope
9. A$AP Rocky & Tom Morello – FTW (F*** The World)
10. Portugal. The Man – Cheer Up
11. Alt-J – Hares On The Mountain
12. Neil Young & DRAM – Campfire
13. Sam Hunt – This Land Is Your Land

Amanda Lee ka një trup të paparë! (foto)

Mbahuni fort çuna… të pasmet e Amandës thjesht ju vënë në një pozitë të vështirë

Të gjithë e dini se Amanda Lee ka një trup të paparë! Trajnerja e fitnesit jo rrallë “çmend” ndjekësit e saj në Instagram me anë të fotografive të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka fokusuar të pasmet e saj gjigante, të cilat janë më se të tonifikuara. Amanda jo rrallë herë jep këshilla të ndryshme për një fizik sa të formësuar aq edhe të shëndetshëm.

Dhe kjo dëshmon që duhet çdo kush që dëshiron të pasme dhe trup aq të fortë dhe për të marrë në shënjesër publikun duhet të ushtrosh fitnes dhe të kesh një trup bombastikë thot Amanda.

Për më tepër ndiq katrorin e më poshtëm.

Modelja që ka pushtuar rrjetet sociale (foto)

Egzistojnë shumë modele seksi në Instagram, që provokojnë me fotografitë e tyre

Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis Mia Lopez, një modele me prejardhje braziliano-kubane.

Për ta vërtetuar krejtë këtë, shikoni disa nga fotografitë ma të nxehta të bukuroshes bombastike.

Jemma Lucy tregoi asetet e saj në Manchester

Jemma Lucy (Hene Henley) (lindur më 16 maj 1988) është një personalitet televiziv britanik i realityshout dhe modele magjepsëse, e njohur sidomos për rolin e saj në Ex on the Beach seri 3 dhe seri 5

Në vitin 2005, ajo u shfaq në Brat Camp. Në vitin 2011, ajo mori pjesë në Nënshkruar për Katie Price. [1]
Në vitin 2016, ajo u largua nga shtëpia Ex në shtëpinë e plazhit në seri 5.

Në vitin 2017, ajo mori pjesë në Celebrity Big Brother 20, duke u dëbuar në mbrëmjen e gjashtë dhe të fundit.

Ajo nuk heziton anjëherë që të ekspozojë format e saj.

Dhe Jemma Lucy tregoi asetet e saj në Manchester, teksa kishte dalë në mbrëmje për tu argëtuar.

Ajo është shfaqur tejet seksi e veshur në kuq e zi, derisa ka ekspozuar gjoksin shpërthyes pa sytjena.

Instagramit i shtohet edhe një Kim Karadashiane e re

Tanya është modelja më e re e cila i është shtuar si përdoruese Instagramit

Ajo ka nisur të konsiderohet si Kim Kardashianja e re, veçse kjo edhe më eksplicite.

Në shumë fotografi që i ka publikuar, nuk mund të shohësh asgjë tjetër pos gjoksin e saj bombastik dhe të pasmet me përmasa gjigante.

Madje në fotografinë e fundit, ajo e ka quajtur vetën “Perëndesha Tanya”. Fatkeqësisht edhe pse ka arritur të ketë mbi 300 mijë ndjekës deri më tani, emri i saj i vërtetë ende nuk është bërë i ditur, shkruan.

Në llogarinë e saj që e ka në Twitter, ajo ka bërë “retweet” shumë nga postimet e Kim Kardashian, dhe kjo mund të jetë një shenjë se modelja në fjalë me shumë gjasë është fanse e flaktë e Kim Kardashian.

Pavarësisht asaj se me foto eksplicite po munodohet të bije në sy vështirë se mund të arrij të bëjë famën e Kim Kardashianit.