Ja superbomba që do zëvendësojë Rashelin te ‘Xing’(foto)

Ajo që do të zëvendësojë Rashelin me siguri do të marrë të gjithë vëmendjen e publikut

Bjonde me sy blu hipnotizues për t’i bërë sidomos adhuruesit meshkuj të Rashelit t’i harrojnë format e saj bombastike.

Kejvina Kthella quhet velina e re e emisionit “Xing me Ermalin”. Ajo është fotomodele në Itali dhe do t’i bashkohet emisionit.

Fotot e saj të nxehta në Instagram i kanë siguruar një numër të lartë ndjekësish. Por pasi vajza të bëhet e famshme edhe në Shqipëri do të shndërrohet në një personazh publik.

Mbase edhe Kejvina do të përflitet po aq shumë sa edhe Rasheli nëse ka kryer ndërhyrje estetike, por gjithsesi kjo pritet për t’u parë.

Pjeshka ruse (foto)

Dyshimet se e ka zbukuruar veten me ndërhyrje kirurgjike nuk mungojnë as për Anastasia Kvitkon

Ndonëse dyshohet se i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjike, seksbomba ruse, Anastasia Kvitko, këmbëngul se është tërësisht natyrale.

Pas një seri dështimesh që të jetë pjesë eshtëpive të mëdha të modës, Anastasia ka hapur një biznes të pavarur së fundmi dhe po reklamon mbathje të brendshme për femra.

Biondja që po ‘çmend’ të gjithë (foto)

Modelja amerikane, Lindsey Pelas, i ka lënë gojëhapur jo pak njerëz në Los Anxhelos, ditë më parë

Bukuroshja bionde, që vite më parë ka pozuar krejtësisht nudo për revistën e mirënjohur Playboy.

Kurse në fotot e fundit është shfaqur mahnitëse me të brendshme.

Shikoni fotot:

Flet Fatmiri i “Despacito” me çifteli

Fatmir Makolli është një ekonomist i Korporatës Elektroenergjetike të Kosovës, por të gjithë sot e njohin si krijuesin e “Despacito” me çifteli

Kështu e përshkruan Top Chanel profilin artistik të Fatmir Makollit, por në Kosovë Makolli është emër shumë i njohur dhe konsiderohet një nga instrumentistët dhe mjeshtrit e rrallë të çiftelisë. Makolli si instrumentist ka qenë pjesë e Estradës së Kosovë ku ka marrë pjesë në shumë koncerte, por ka qenë edhe përfaqësues i Kosovës në festivale të ndryshme folklorike ku dhe ka marrë shumë shpërblime. Prandaj ekzekutimi i ” Despacito” me çifteli nuk është një rastësi, por një prodhim i një mjeshtri artistik dhe ky nuk është ekzekutimi i parë. Një ekzekutim të këtij lloj Makolli në fillim të viteve 90-ta ia ka bërë edhe hitit të atëhershëm botëror “Lambada”.

I ftuar në “Pasdite në Top Channel”, Fatmiri ka rrëfyer si e krijoi në versionin shqiptar hitin botëror më të dëgjuar në “Youtube”, “Despacito”.

“Djali im ishte duke e dëgjuar dhe duke bërë prova me çifteli. Më tha, babi duhet ta bësh këtë këngë dhe e provova për t’ia bërë qejfin djalit. Duke e menduar dhe duke parë që çdo vend i botës e kishte bërë versionin, thashë ta bëjmë edhe në versionin shqiptar”, tregoi Fatmiri në “Pasdite në Top Channel”.

“Mendoj që sekreti i kësaj kënge është pjesa folklorike e muzikës me çifteli dhe veshjet tradicionale. Vajza që me sjell çiftelinë është nusja e djalit tim dhe vesh një kostum tradicional të Medvegjës që është më shumë se 100-vjeçar. Nuk e kisha menduar se do të bëhej kaq e famshme dhe do të merrja kaq shumë telefonata dhe kërkesa për intervista. Kisha menduar se do isha unë ai që merrja mediat për intervista për të promovuar këngën”, tha Fatmiri.

Çiftelia nuk është përditshmëria e tij, por prej 40 vitesh e ushtron. “Tashmë bota do ta njohë çiftelinë tonë përmes kësaj kënge”, tregoi Fatmiri në “Pasdite në Top Channel”.

Bleona Qereti, tërësisht nudo (foto+18)

Bleona Qereti është një nga bukuroshet që nuk hezitojnë të vënë në pah hiret e tyre

Këngëtarja shqiptare, herë pas here për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, publikon fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet nudo dhe komentet e fansave nuk mungojnë.

Fotot e Sommer Ray ‘ringjallin’ edhe të vdekurin

Modelja e popullarizuar, Sommer Ray, ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë e saj në Instagram

Me bikini dhe e shtrirë, ajo duket sa joshëse, aq edhe e ‘nxehtë’. Megjithatë, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj.

“Ajo nuk dëshiron dashuri, ajo pëlqen të duhet, dhe kjo e bënë më ndryshe”, ka shkruar ajo përbri fotografisë, duke vënë në pah të pasmet superseksi.

Shikoni fotot me poshte:

Transeksualja që shpenzon 1 milion dollarë për t’u dukur si… kukull (foto)

Një transeksuale ka shpenzuar rreth 1 milion dollarë për të realizuar ëndrrën. Nikki Exotica, 35 vjec nga New Jersey i është nënshtruar operacioneve plastike për gati dy dekada që të transformohet si kukulla Barbie

Prej dy vitesh, ajo e dinte se do ishte e ndryshme nga të tjerët pasi përdorte gjithmonë make up dhe veshje të ngushta. Pasi vizitoi lokale të ndryshme ku merrnin pjesë transeksualë apo persona që i përkasin komunitetit LGBT, kuptoi se dëshironte të ndryshonte gjini.

Kështu, në moshën 19 vjecare pati ndërhyrje kirurgjikale që të ndryshojë organet seksuale. Nikki ka adoptuar tre djem homoseksualë dhe është në kërkim të një mashkulli që duket si kukulla Ken.

Life Ball 2014

Bukuroshja që sjell foto të rralla

Jo të gjithëve u jepet mundësia që të udhëtojnë përreth botës. Por edhe nga ata që e kanë këtë mundësi, jo të gjithë vizitojnë vendet më të bukura, ose i reklamojnë ato siç duhet

Britanikja Lisa Smith është njëra prej të paktëve persona që jo vetëm udhëtojnë, por në rrjetet sociale sjellin edhe atë që fansat e saj e vlerësojnë si fotografia më e bukur e çdo vendi që ajo viziton.

28-vjeçarja e ka shndërruar udhëtimin e saj të rastësishëm në një karrierë si blogere ku shpërndan për fansat e saj foto mahnitëse të sajat nga vende me të vërtetë të mrekullueshme.

Rivalja e fortë e Kim Kardashian tërbon rrjetin sërish (foto)

Anastasi Kvitko nuk e pëlqen fare që ta krahasojnë me Kim Kardashian, por si për inatë rrjetet sociale e bombardojnë me tituj të tillë

Prej vitesh Kim Kardashian njihet si një ndër femrat me linjat më ‘bombastike’ në botë, por kjo s’mund të thuhet më.

Për disa muaj ishte modelja Anastasia Kwitko e cila është konsideruar si rivale e denjë për të.

Më poshtë po përcjellim disa prej fotografive më provokuese të saj të cilat kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Pse meshkujt po e heqin nga Instagrami këtë super-modele

Me më shumë se 1.5 milion ndjekës në Instagram, Hannah Polites është shumë e vetëdijshme se fotografitë e saj me bikini kanë fituar këtë vëmendje

Megjithatë, modelja 26-vjeçare tregoi se që kur u bë nënë e një vajze me emrin Evalia në vitin 2016, ajo humbi shumë ndjekës meshkuj.

“Unë kam humbur shumë ndjekës meshkuj sepse ndoshta nuk janë të interesua për foshnje”, ka thënë modelja në një intervistë.

“Evalia është pjesë e imja, dhe nuk dua të ndajë shumë foto të saj sepse kjo nuk është arsyeja pse njerëzit më ndiqnin në radhë të parë”.