Kush e ka mërzitur Gigin?

Gigi Hadid ka braktisur sfilatën e Victoria’s Secret 2017 në Shangai të Kinës

Supermodelja njoftoi se ishte shumë e zhgënjyer që do të humbiste shfaqjen e këtij viti.

“E dua familjen time të Victoria’s Secret dhe do të jem aty emocionalisht me të gjitha vajzat e mia.

Mesi pres të shoh këtë shfaqje të mrekullueshme dhe do të pres vitin tjetër për të qenë prezente aty.” ka shkruar ajo.

Khloe Khan nuk heziton të shfaqë anët e bukura të saj (foto)

Khloe Khan konsiderohet si një nga femrat në seksi në rrjetet sociale, prej ku nuk ngurron të ndajë imazhe të saj shumë seksi

Khloe në disa imazhe të publikuara nuk kishte kursyer asgjë, madje as gjoksin e saj bombastik i cili ishte fshehur shumë pak.

Ndryshe Khloe akuzohet edhe për shumë ndërhyrje në trupin e saj duke nisur me gjoksin dhe përfunduar me të pasmet.

Fatmira, shqiptarja që publikoi videon porno të saj (video)

Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë

Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.

Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

Rita Ora shfaqet mahnitëse në Bambi Awards (video)

Rita Ora mbrëmë ka marr pjesë në ndejën gala të “Bambi Awards” të mbajtur në kryeqytetin gjerman, Berlin. Me këtë rast, këngëtarja shqiptare ka marr edhe një shpërblim për arritje jetësore. Por, paraprakisht ylli botëror Rita Ora ka tronditur jurinë e “The Voice of Germany”

Rita Ora ka mahnitur që të gjithë në ndarjen e çmimeve bambi Awards në Berlin. Në ceremoninë Rita është shfaqur e mrekullueshme me fustanin pothuajse trasparent. Në këtë ceremoni të çmimeve në Berlin, Ora ka marrë pjesë edhe në vitin 2015, ku fitoi edhe një çmim.

Ajo performoi në një audicon për këtë program duke u shfaqur si një nga talente. Juria fillimisht nuk u besonte veshëve duke u hamendësuar nëse është ndonjë konkurrente apo vetë këngëtarja shqiptare.

Rita pati një paraqitje të jashtëzakonshme me këngën “Your Song”, duke mahnitur pesë anëtarët e jurisë e “The Voice”.

E gjitha kjo ishte një surprizë e stafit të “The Voice” të cilët e mbajtën të fshehtë performacën e shqiptares.

Kanë tronditur baballarët e tyre… Këto janë femrat shqiptare që ‘gjunjëzojnë’ botën

Vajzat shqiptare janë të famshme në të gjithë botën, herë si aktore, herë si këngëtare, apo modele që kanë pasur sukses. Megjithatë, disa prej tyre kanë arritur të jetë të famshme edhe në industrinë e pornografisë

Ndonëse nga frika e paragjykimit disa prej tyre e fshehin identitetin e vërtetë, tre nga pornostaret më të suksesshme në botë e kanë pranuar publikisht prejardhjen shqiptare.

E para është Fatime Sinanaj, e njohur nga të gjithë Mila Sinanaj. Bukuroshja njihet jo vetëm për talentin e saj në kinematografinë “+18”, por edhe për shkak të jashtëzakonshme me showgirl-in amerikan Kim Kardashian.

Madje ka edhe më shumë se kaq… Mila është lakuar në mediat amerikane si femra që i mori bashkëshortin Kim Kardashian. Shqiptarja ka pasur një romancë të shkurtër me sportistin e njohur Kris Humphries, i cili u divorcua nga Kim pas 72 ditësh martesë.

Në botën e kinematografisë pornografike njihet si Breanne Benson, ndërsa emri i saj është Adelina. Po flasim për bukuroshen nga Tirana, e cila ka bërë karrierë në industrinë “+18”.

Benson ishte e para shqiptare që ka thyer “akullin” në këtë aspekt, megjithatë përpos guximit për të dalë publikisht, ajo nuk ka dashur asnjëherë të jep mbiemrin e saj të plotë edhe pse shumë njerëz kanë dhënë versione të ndryshme për të.

Breanne është një prej aktoreve profesioniste të pornografisë në SHBA, ndërsa shpesh ka pasur debate të ashpra me shqiptarët të cilët ajo i quan “të çmendur” nëpër rrjetet sociale.

Alby Rides është e fundit pornostare që ka treguar publikisht profesionin e saj të vërtetë. Aktorja e filmave pornografikë është një ndër më të lakuarat edhe nga shqiptarët, jo vetëm për punën e saj në këtë kinematografi, por edhe për patriotizmin që shfaq hera herës.

Vetëm pak kohë më parë, Alby ka pozuar nudo, teksa mbi gjoks kishte pikturuar shqiponjën dykrenare të flamurit shqiptar.

Modelja tregon efektet e mahnitshme të fitnesit (foto)

Jasmine Chiquito është një modele tmerrësisht seksi e fitnesit

Modelja vazhdimisht provokon me foto joshëse, dhe tani ndjekët nga më shumë se 700 mijë ndjekës në Instagram, transmeton Infopress

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotot më “hot” të modeles së fitnesit.

Rashel Kolaneci e lë në hije Kim Kardashianin

Rashel Kolaneci është shndërruar në një femër tejet ‘bombastike’

Modelja seksi, e cila ka kaluar në Top Chanel tek “Procesi Sportiv”, nuk nguron që kohë pas kohe të shfaqë linjat e saj trupore.

Janë të pasmet e saj ato që bien më së shumti në sy dhe të cilat kanë pranuar komplimente të shumta.

Me këtë foto Rashel po i ‘çmend’ gjithë ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja e njohur publikon foton provokuese

Nuk njihet vetëm për këngët që menjëherë kthehen në “hite”, por edhe për natyrën e saj tejet provokuese

Ndërsa pak javë më parë ajo pushtoi mediat botërore pas skandalit të vëllait të saj, i cili u shpall fajtor pasi kishte kryer marrëdhënie intime me thjeshtrën e tij të mitur, këtë herë Nicki Minaj ka ndërruar “kapitull” dhe ka “tërbuar” rrjetin me pamjet eksplicite.

Në faqen zyrtare të Instagramit, këngëtarja ka publikuar kopertinën e revistës “Paper”, ku shfaqet në pozicione të zjarrta me veten e saj.

Bashkangjitur fotos, ajo ka shkruar:

Dëshironi Minaj?”.

Mediat britanike për këngëtaret shqiptare: Erdhën nga një vend i vogël, u kthyen në yje popi

Këngëtaret shqiptare Dua Lipa, Rita Ora dhe Era Istrefi janë të njohura në të gjithë botën për hitet e tyre në muzikë, duke treguar hapur që janë nga Kosova

Mediat britanike kanë shkruajtur për këtë rast duke treguar se si një vend kaq i vogël ka arritur të nxjerrë artiste të mëdha.

Shkrimi i The Times:

“Shteti i Kosovës që ndodhet në julindje të Europës mund të jetë i vogël por është kthyer në një vatër të promovimit të yjeve. Është sa tre herë Londra dhe ka vetëm 1.8 milionë banorë, më pak se cereku i qytetit të Nju Jorkut. Një ndër më të njohurat është Rita Ora që ka lindur në Prishtinë dhe kur ishte 1 vjece u largua për cështje politike. Prindërit i vendosën nofkën Ora, që do të nënkupton kohën.

21-vjecarja, këngëtarja Dua Lipa është vajza e një ylli roku nga Kosova, vend ku kaloi 4 vite të adoleshencës. Kënga e saj ‘Be The One’ u rendit në vend të parë në 15 shtete dhe tashmë numëron 250 milionë klikime në Spotify.

Suksesi i Era Istrefit u be virale pas këngës ‘Bon Bon’. Video ka arritur 180 milionë klikime në Youtube dhe ka firmosur për kompaninë Sony.”

Zbuloni 10 modelet më të ndjekura në Instagram (foto)

Në vitet e fundit, “Instagram”-i padyshim që është bërë rrjeti social i fotografive më të famshme në botë

Shumë modele kanë zgjedhur këtë rrjet për të postuar fotot e tyre më të fundit, ndërsa shpesh falë Instagramit, kanë fituar edhe një famë jashtëzakonisht të madhe.

Faqja franceze “Sport & Style” ka renditur 10 modelet më të ndjekura në “Instagram” për vitit 2017.

Bie në sy fakti, se çdo njëra prej modeleve që bën pjesë në 10-shen më të ndjekur, ka më tepër se 10 milionë fansa.