Aktori i famshëm turk: “Jam nip i Gjakovës, kam gjak shqiptari” (foto-video)

“Mirëmëngjesi, mirëdita, mirëmbrëma. Unë jam shqiptar”. Këto janë fjalët e vetme që ai i di në shqip, ndonëse prejardhja e tij është shqiptare

Aktori turk, Togla Ortancil, i cili sivjet për herë të parë vizitoi Kosovën, tregon se pavarësisht fjalëve të pakta që di nga gjuha shqipe, ai nuk e ka harruar vendin e origjinës.

Në një intervistë për Klan Kosovën, Ortancil tregon se është me prejardhje nga Gjakova, dhe se gjyshi i tij ka qenë inicues i ndërtimit të teqeve.

“Babai im është nga Gjakova. Gjyshi im, Shejh Mahmuti, ka qenë njëri nga themeluesit e teqeve në Gjakovë dhe në Prizren”.

“Teqetë kanë rëndësi të madhe për myslimanët turq dhe shqiptarë. Për mua, të jesh shqiptar është e barabartë me nocionin ‘i pavarur’”. “Për këtë arsye, unë jam krenar që një pjesë e imja është shqiptare”, ka thënë aktori.

Ai është në dijeni se fenomeni i serialeve turke e ka përfshirë edhe vendin tonë. “E di se serialet turke kanë shikueshmëri të madhe në Kosovë. Edhe unë kam shumë adhurues shqiptarë”.

Ortancil është një prej aktorëve të njohur në Turqi, ndërsa famën më të madhe e arriti në serialin të quajtur “Guzel Koylu”, i cili kishte publik të madh edhe në trevat shqiptare.

Një rol në serialin “Kuzey Guney” bëri gjithashtu që ai të shënonte një tjetër rritje në karrierë.
Tolga vazhdon të jetë mjaft i angazhuar me projekte në kinematografinë turke, ndërsa ka treguar që ka shumë plane dhe surpriza për të ardhmen.

“Kam plane. Jam në komunikim e sipër me menaxherin tim. Kemi shumë projekte”. “Kenan İmirzalıoğlu dhe Kıvanç Tatlıtuğ janë ndër aktorët turq që unë i preferoj, por nuk kam pasur rastin ende t’i takoj”.
Tolga Ortancil premtoi se do ta vizitojë më shpesh Kosovën.

Rrëfehet 20 vjeçarja: 30-vjeçari i martuar, që më turbulloi mendjen por…

Mendova se takova njeriun e ëndrrave të mia me djalin me të cilin shkoja në shtrat për marrëdhënie seksuale, por kjo lidhje përfundoi pasi një letre që i dërgova për mënyrën se si po sillej me mua. E vërteta ishte se “motra” me të cilën jetonte në shtëpi ishte zonja e tij shtatzënë, rrëfen ajo për “The Sun”

Rrëfimi i saj i plotë:

Unë jam një vajzë 20 vjeç dhe e kam takuar këtë djalë 30 vjeçar në klubin ku punoj.

Me të hyrë në klub, ai më pyeti për menynë e pijeve dhe pasi ia rekomandova atë, më kërkoi të shoqëroja në pije.

Ai piu një koktej dhe më ofrojë edhe një tjetër, duke më thënë: “Eja, merre edhe një pije nga unë”.

Ai më bëri një buzëqeshje dhe filluam të flisnim. Ai tha se ishte i vetmuar dhe kishte ardhë në klub për argëtim.

Pas një pije tjetër, ai më propozoi që të shkonim në shtëpi për t’u argëtuar.

Ne filluam të putheshim qysh në daljen e klubit dhe shkuam në shtëpi. Aty ri-filluam lëpirjet dhe puthjet duke përfunduar në marrëdhënie seksuale.

Unë fillova të frekuentoja atë pas asaj natë, por ai shihej i çuditshëm.

Vinte tek unë për të bërë seks, por nëse takohesha për një pije apo kafe, ai nuk donte të qëndronte gjatë me mua.

Me përfundimin e pijes, më puthte dhe me thoshte se duhet të shkonte.

Kjo sjellje e tij më bëri të palumtur.

Një ditë e ndoqa atë dhe e pashë duke hyrë në një shtëpi që kishte përpara një kopsht dhe disa lodra.

Me tu kthyer në shtëpi, kërkova në rrjetet sociale dhe e pashë atë në foto me disa vajza të ndryshme.

Në një foto tjetër, ai po puthte një vajzë që ishte shtatzënë.

Kur u takuam përsëri, e pyeta për vajzën shtatzënë dhe shtëpinë me lodra.

Ai tha se ajo ishte një shoqe e tij e vjetër, kurse shtëpia ishte motrës së tij.

E kam përcjellë edhe njëherë, dhe e pash atë duke u puthur me një vajzë tjetër.

Më vonë ai pranoi se “motra” e tij shtatzënë ishte zonja e tij.

Atëherë unë u binda se ai po më shfrytëzonte mua dhe ato vajza vetëm për marrëdhënie seksuale.

Përgjigja e psikologes:

Ju me të vërtetë keni pasur një ndarje me fat, sepse ju veç e dinit se si ai veproi me ju dhe sjellja e tij nuk tregoi se ai donte një angazhim të madh.

Nganjëherë një person i jashtëm të ndihmon të shohësh se çfarë ke parasysh./BS

Qendra tregtare ku femrat marrin burra me qira

Fundjavën e kaluar, qindra femra kineze u dyndën në një qendër tregtare në Haiku për të marrë me qira një partner të bukur me një çmim prej 0.1 dollarë në orë

Gjashtë djem beqarë, të gjithë të gjatë, qëndronin në kuti të mëdha me neon në pritje për t’u huazuar nga klientet femra.

Një femër lejohej të merrte me qira një nga beqarët maksimumi për një orë dhe mund të kalonte kohë me të vetëm brenda qendrës tregtare.

Një nga përfaqësuesit e qendrës tregtare e shpjegoi kështu këtë iniciativë: “Në Kinë ka shumë femra beqare dhe ne duam që ato të mos ndihen të vetmuara kur vijnë këtu”./gsh/

E tradhtova burrin pas 23 vitesh martesë, me një djalë 20 vjeçar…

Një grua 44 vjeçare ka rrëfyer se e ka tradhtuar burrin e saj pas 23 vitesh martesë, me një djalë në të njëzetat

Ky është rrëfimi i saj:

E kam tradhtuar burrin tim me një djalë të ri që kam njohur në bingo. Ai është aq i ri sa mund të jetë djali im dhe kjo më ka emocionuar.

Jam 44 vjet dhe jam e martuar prej 23 vitesh. Ne kemi një vajzë 22 vjet.

Burri im është 46 vjet dhe unë kurrë nuk kam ndaluar së dashuri atë, por këto ditë ne morëm kohë të lirë nga njëri tjetri.

Unë fillova të shkoja në bingo, që të largohesha pak nga shtëpia. Unë bëra miq të shumtë aty dhe shkoja katër herë në javë dhe të shtunave.

Klubi mori në punë një djalë për të punuar në bar, i cili ishte një djalë i ri në të njëzetat dhe unë fillova të flisja e të flirtoja me të.

Unë dola me makinë një natë dhe pas bingos kuptova se kisha harruar dorëzat në klub. U ktheva për t’i marrë ato në klub dhe ai djaloshi më tha se donte të më shëtiste mua me veturën time.

Ishte vonë dhe shumë errësirë. Ne shkuam tek vetura ime dhe para se ta mendoja, ne ishim duke u puthur.

Një gjë dërgoi tek tjetra dhe ne bëmë seks në pjesën e pasme të veturës. Ishte e mahnitshme por unë u pendova menjëherë.

Më pas u ndjeva fajtore dhe i rrëfeva burrit tim gjithë tradhtinë.

Unë i thashë atij se nuk e kisha vëmendjen e tij dhe ai më tha se nuk isha aty për ta pasur atë. Ai kishte të drejtë.

Kjo nuk ishte hera e parë që unë e kam tradhtuar.

Burri im ishte duke punuar për 6 muaj jashtë vendit dhe unë ndihesha e vetmuar dhe kontaktova me një shok të vjetër në Facebook.

Ne u takuam dhe e kaluam natën bashkë. Dukej speciale në fillim por shpejt ai e humbi interesin.

Ishte në rregull atëherë por më pas burri im i gjeti mesazhet dhe e kuptoi se çfarë kishte ndodhur.

Ai ishte i shkatërruar por në e kaluam këtë.

I kërkova falje dhe u betova se kurrë më nuk do ta lëndoja.

Unë nuk dua të flas për këtë dhe dua ta lë pas shpine, por burri im thotë se unë jam duke u përpjekur që ta fsheh atë nën qilim.

Përgjigja e psikologes:

Ti duhet ta lësh burrin tënd që ta kalojë dhimbjen që i ke shkaktuar dhe të shohë nëse mund të vazhdojë përpara.

Mund të duket e vështirë për ty por vetëm atëherë mund të fillosh të rindërtosh martesën.

Ti thua se ai nuk të ka dhënë vëmendje por ti i ke dhënë vëmendjen bingos dhe një mashkulli të ri.

Më mirë ndalojë bingon, por gjej diçka që mund ta shijoni të dy.

Dilni në mbrëmje si çift dhe bëni masazh relaksues njëri tjetrit.

Shoqja e gruas më erdhi vetë në banesë

Ka kohë që në shtëpinë tonë vjen shoqja e gruas sime, femër e bukur dhe shumë tërheqëse. Shumë herë i thashë gruas pse po e sjellë në shtëpi, kur mund të dilni e të rrini bashkë në kafene… Dhe, një ditë, ime grua duhej të shkonte te prindërit e saj, për një ceremoni fejese. Isha ende në shtrat kur ajo doli nga shtëpia. Dhe, ç’ndodhi pastaj?, shkruan Dani

Të nesërmen në mëngjes gruaja ime u nis për në familjen e saj. Ende nuk isha zgjuar nga shtrati kur ajo doli nga shtëpia. Ashtu shtrirë, për çudi, nisa ta paramendoj shoqen e gruas, Mimin. E paramendoja të shtrirë në shtrat afër meje, me fustan nate të tejdukshëm, ku i shiheshin edhe të brendshmet. Dhe, mu në ato çaste ra zilja. U ngrita ta hapja derën, por më duhej t’i vishja pantallonat, meqë “aleti” im i kishte ngritur brekët përpjetë. Kur hapa derën, prapa derës ishte Mimi… “Hë, mu në ty mendoja!”, i thashë troç.

“Edhe unë erdha mu për ty, meqë e pash nga largësia se gruaja jote hipi në autobus. Vishu dhe eja në lokalin poshtë banesës tënde e të pimë kafe”, ma ktheu ajo, duke u nisur shkallëve teposhtë. Kur zbrita poshtë ajo veç e kishte porositur kafenë e saj. Erdhi kamerieri dhe më pyeti se ç’do pija. Edhe unë lypa kafe. Dhe, tek pinim kafe, pash se ajo më shikonte krejt ndryshe, jo si herëve të tjera. Pash se kishte një brengë dhe dëshironte ta shprehte.

I thashë të flasë haptazi, ndoshta mund t’i ndihmoj. Më tha se mbrëmë ishte zënë keq me burrin, meqë në telefonin e tij ishte një mesazh dashurie nga një numër i panjohur. U mundua ta mohoj se i ka ardhur gabim, por sharroi kur i thashë, atëherë, pse nuk e ke fshirë. Më tha se një gjë e tillë nuk i është kujtuar.

Pasi pimë kafetë e luta Mimin të vinte në banesën time, kinse edhe unë kisha diç shumë me rëndësi të bisedoja me të. Pas një hamendjeje të vogël, ma bëri me kokë të ngrihemi. E lamë restorantin dhe ua mësymë shkallëve. Kur hymë brenda, ajo u ul në vendin ku ulej gjithnjë. U ul në cep të shtratit. Unë, ndërkohë, solla nga një lëng.

Meqë ishte vapë ishte veshur hollë. Një këmishë e hollë, e hapur bukur shumë te gjoksi, ku më shumë se gjysma e gjinjve të saj ishin jashtë. Në ato çaste në kokë m’u soll mendimi: Budallai, si e tradhton këtë bukuri të rrallë? Dhe, ndërkohë, më shkoi buza në gaz. Ajo u bë kureshtare pse qesha dhe m’u lut t’i tregoja. E unë, ia thashë të vërtetën pse ai budallai e tradhton këtë bukuri të rrallë… Këmbët i kishte vendosur mbi njëra-tjetrën dhe fustani i shkurtë bënte që t’i shihej kofsha e djathtë. Të gjitha këto ma turbulluan mendjen dhe “aleti” përsëri mu forcua.

Ajo sikur e vërejti shqetësimin tim, u afrua edhe më afër meje. Atëherë, e kuptova sinjalin e saj dhe me të dy duart e përthekova për trupi, si skifteri prenë. – Si duket kafja pat efekt të mirë, Dan! – më tha.

– Paj, nuk mendoj se është meritë e kafes – ia ktheva. Mimi më shtrëngoi fort, madje aq fort sa përqafim të tillë nuk kisha përjetuar ndonjëherë. Ia kafshova buzët, gjoksin dhe e shtriva në shtrat. Me njërën dorë fillova t’ia shpërthekoj kopset e fustanit dhe, kur të gjitha u hapën, gjinjtë e saj si dy molla ishin në gojën time. Sytë i shkëlqenin, timthat e gjinjve i ishin forcuar, i lëpinte buzët dhe me duar m’i ledhatonte kofshët e mia. Unë i zgjata të dy duart, e kapa për qafe dhe e tërhoqa nga vetja.

U shtri mbi mua, më puthi me epsh në buzë, gjuhët na u përzien nëpër gojë. Mimi nisi të lëshohej poshtë trupit tim, duke më puthur në çdo pjesë. Arriti deri në fund të barkut. Pastaj, ra në shtrat dhe mua më rrotulloi mbi trupin e saj të njomë.

Dy trupa u bën një… Në çast i thashë: “Ndal, po eksplodoj!”. Kjo gjë e kalli Mimin. Por, pas pak përsëri filluam të lëviznim njëri mbi tjetrin. Trupat tanë nisën të lëvizin më shpejt… më shpejt… më shpejt. Dhe, kur kryem punë, mbetëm shtrirë njëri mbi tjetrin për ca kohë, nuk mund të ngopeshin frymë nga epshet e forta…/Dani

Këto janë vajzat e përfolura të politikanëve shqiptarë (foto)

Ato janë të reja në moshë, të bëra të famshme falë prindërve të tyre apo edhe talentit në raste të caktuara, por duhet ta pranojmë, përfliten si për mirë edhe për keq një pjesë të madhe të kohës

Në fund të fundit kush nuk do të donte të ishte në vend të vajzës së Lindita Nikollës p.sh., e cila edhe pse është ministre Arsimi dhe e di se arsimi në vendin tonë është copë-copë, e çon vajzën jashtë shtetit për të kryer studimet.

Ose, kush nuk do të donte të kishte shoqe Aleksia Peleshin, të bijën e Niko Peleshit, e cila edhe pse e vogël në moshë, është me të vërtetë një copë ylli.

Disa prej tyre i gjeni më poshtë:

Megi Topalli, vajza e Jozefina Topallit

Erleta Hoti – vajza e Ukshin HotitBesa Kokëdhima – vajza e Koço Kokëdhimës

Bora Kokëdhima – vajza e Koço Kokëdhimës

Dasara Malltezi – vajza e Jamarbër Malltezit, mbesa e Sali Berishës

Gresa Krasniqi – vajza e Jakup Krasniqit

Kejda Ajazi – vajza e Majlinda Bregut

Kënga – vajza e Lutfi Hazirit

Livia Nikolla – vajza e Lindita Nikollës

Nada dhe Etida – vajzat e Bamir Topit

Aleksa Peleshi – vajza e Niko Peleshit

Eliza Haxhinasto – vajza e Edmond Haxhinasto

Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…

Një femër 27-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, jetën e saj erotike me meshkuj. Ajo ka thënë se momentalisht po bën seks me tre meshkuj në punë, derisa ka një të dashur që e do shumë

Më poshtë rrëfimi i plotë i saj:

Unë jam duke pasur marrëdhënie seksuale me tre burra që takova gjatë punës, edhe pse kam një të dashur që më do.

Miku im mendon se unë kam polyamory – një simpati për marrëdhënie të hapura seksuale me më shumë se një person. Por unë e di që nuk do të isha e lumtur nëse i dashuri im do të ishte në të njëjtën situatë sikurse unë. Jam në një rrëmujë të vërtetë.

Jam 27 vjeçare dhe i dashuri im është 29 vjeçar. Ne kemi qenë së bashku për tetë vjet dhe ai është një djalë i mirë, por unë e kam mashtruar atë gjatë pesë viteve të fundit.

Numri i njerëzve me të cilët kam fjetur është shtuar tani në shifra dy-shifrore. Disa lidhje kanë qenë të njëhershme dhe disa kanë zgjatur me vite. Unë nuk jam e varur nga seksi, e bëj më shumë për vëmendjen dhe vlefshmërinë që jam seksi dhe e dëshiruar.

Disa prej këtyre djemve janë miq, dhe një ose dy e dinë të vërtetën për mua dhe atë që po bëj. Kam provuar të mbaj vetëm një person shtesë, por e gjej veten duke flirtuar me të gjithë.

Tani në punën time jam duke parë tre njerëz, dy prej të cilëve punojnë në departamentin tim dhe tjetri hyn në zyrë, një herë në javë.

Unë jam shumë e rreptë për shtatzaninë dhe sigurohem që ata të përdorin mbrojtje.

Ata janë të gjithë të bukur dhe i takoj pas punës për një pije, pastaj kthehemi në vendin e tyre për seks. Unë kam seks veçanërisht të tmerrshëm me djalin që vjen në zyrë një herë në javë.

Ai është 32 vjeç dhe është i martuar, por nuk më intereson. Ai është një dashnor i pasionuar dhe ai e di se si të më bëj të ndihem mirë.

Kohët e fundit, i dashuri im gjeti disa tekste në telefonin tim, por unë I kam thënë se vetëm kam bërë shaka me ta.

Kohët e fundit kam filluar të mendoj se ku po shkon jeta. Unë nuk jam e sigurt se i dashuri im është ai me të cilini dëshiroj të jem.

Unë nuk jam e sigurt pse po e mashtroj. E di që ai nuk do ta pranonte nëse e dinte se çfarë po bëja.

Unë fola me një terapist një herë për çështjet e familjes, por unë kam nevojë për ndihmë për të ditur se si të ndalojë me këtë torturë.

Përgjigjja e psikologes:

Shanset janë që prindërit tuaj nuk kanë një marrëdhënie të dashur e të qëndrueshme.

Ajo ju ka lënë me vetëbesim të ulët dhe ju pafundësisht dëshironi të ndiheni e dëshiruar, kështu që është e vështirë për të dashurin tuaj që të kënaqë këtë nevojë kronike.

Ju keni nevojë për ndihmë terapeutike në vazhdim për të kuptuar se çfarë ju shtyn dhe duhet të mbështeteni nga vullneti për të bërë ndryshime.

Nëse nuk jeni e sigurt se i dashuri juaj është partneri i duhur për ju, kërkoni që ai të ketë Këshillim me ju në mënyrë që të vendosni në një mënyrë ose në tjetrën.

E-fletëpalosja ime “Nuk mund të jetë besnike” do të ndihmojnë gjithashtu. Ky është një model vetëshkatërrues që duhet të thyesh, edhe nëse përfundon lidhjen me të dashurin tënd dhe kërkon një marrëdhënie të re.

Në përvojën time, ata që pretendojnë të jenë polyamorous zakonisht kanë një sfond si tuajin. Ajo rrjedh nga dëmtimi emocional dhe nuk është me të vërtetë një zgjedhje e bërë nga vullneti i lirë.

Ishte e bindur në besnikërinë e të dashurit, por zhgënjehet … (video)

Një vajzë ishte shumë e bindur që partneri i saj është i duhuri dhe kurrë nuk do ta tradhtonte me një tjetër. Dhe sa herë që prindërit dhe të afërmit i thoshin se ai nuk është ashtu siç pretendon se është, ajo reagonte ashpër duke e mbrojtur me çdo kusht

Por, kur babai i saj arriti ta bind që t’i bëjnë të dashurit të saj një kamerë të fshehtë për t’u siguruar nëse ai vërtet është besnik ndaj saj siç ajo mendon, gjërat ndryshuan plotësisht.

Derisa ajo së bashku me babanë po qëndronin të ulur në një dhomë dhe po e vështronin gjithë situatën nga ekrani i televizorit, para një kafeneje ishte i ulur i dashur i saj, para të cilit rastësisht shfaqe një bionde e bukur e cila ishte pjesë e kamerës së fshehtë.

Dhe kur ajo iu afrua dhe filloi të bisedojë me të, ai nuk hezitoi fare të kyçet në bisedë dhe të trohet “i afërt” me të. Në një moment ajo i kërkon që t’ia prek kinse “zemrën” si po i rrah, kurse kur u pyet nëse kishte të dashur, pa u menduar dy herë i tha “jo”.

Ky veprim nervozoi tej mase partneren e tij, por sikur kjo të mos mjaftonte ai madje pajtohet që t’ia merr numrin e telefonit në mënyrë që të takohen një ditë tjetër.

Por, babai i saj kishte “gatuar” hakmarrjen, duke i thënë biondes së bukur që ta ftoj në apartamentin e saj. Dhe në momentin që ai u shfaq para derës, ajo doli para tij gjysmë lakuriq duke e joshur qysh në momentin e parë.

Dhe kur i kërkoi që të ulet dhe të relaksohet derisa ajo të rikthehet, para tij u shfaq babai i vajzës që ai kishte tradhtuar. Në ato momente ai mbeti i habitur nga prezenca e tij i cili ia bëri me dije se do ta harrte keq, dhe u mundua t’ia fus frikën në palcë kur ia tregoi rripin.

Duke tentuar t’i shpëtojë më të keqes ai doli me vrap nga apartamenti, kurse para derës po e priste ish-partnerja që gjithashtu ia bëri me dije se është e informuara për gjithçka dhe se lidhje e tyre ka përfunduar.

Pas këtij veprimi ky i ri sigurisht se do të mendohet dy herë para se të ndërmarrë sërish diçka të ngjashme.

Avokatja shqiptare që “çmendi” komentuesit video mbi krevat: Nuk shikoj ëndrra me , sepse.. (video)

Ajo është një juriste në profesion, por që pëlqen gjithmonë të provokojë me fotografitë që i bën. Bëhet fjalë për Redona Koçin, e cila ka qenë e ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës

Ëndrra më seksi për të: “Nuk shikoj ëndrra me seks, sepse i bëj në realitet”. Midis seksit të fortë dhe të butë, ajo zgjedh momentin për të vendosur se çfarë seksi do.

Bukuroshja ka folur edhe për zhveshjet e saj dhe fotografitë provokuese, të cilat i quan jo të rëndomta, por me stil dhe se asaj i mjafton të ndihet vetë mirë me veten.

Ndryshe, Redona është në një lidhje qe dy vite, ndërsa i duhet shumë për të menaxhuar lidhjen e saj, duke qenë se i shkruajnë shumë persona në Instagram, midis tyre edhe të famshëm.

Shikoni videon me poshte:

Shkëndije Mujaj: Ja mashkulli që e dua në shtrat dhe sa kohë duhet të rezistojë

Sërish ka shkaktuar bujë në internet pasi ka publikuar një video direkt nga dushi, krejtësisht nudo. Pas provokimeve me poza ku shfaqet seksi me të brendshme, kësaj here këngëtarja nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka vendosur të tregojë komplet trupin, që sipas saj ia lakmojnë të gjithë

Dhe natyrisht që kur e shohin krejtësisht nudo, meshkujve u shkon mendja direkt tek seksi, duke fantazuar se si mund të jetë Shkëndija në shtrat. Në këtë rrëfim pa asnjë tabu ajo zbulon sekrete nga seksi profesional, dhe pse ndihet superiore në marrëdhënie me meshkujt.

Pas videos nga dushi që hodhe në Instagram, një tjetër pozë nudo. Kush e ka shkrepur këtë foto?

Është shkrepur automatikisht nga aparati im celular, të cilin e kurdisa për disa sekonda. Ky është dushi direkt pas sportit, dhe ndaj me këtë foto tregoj dhe rezultatet e palestrës.

Bën palestër çdo ditë?

3 herë në javë në fitness Zentrum, dhe çdo ditë për vithet në shtëpi për 20-30 minuta. E ndiej që është shumë efektiv sporti për linja të bukura.

Ke pasur ndonjë propozim interesant këto kohë, apo ndonjë histori dashurie?

Hmmm! Trupin tim nuk lejoj të ma prekë askush i cili nuk më lë përshtypjen se është profesional në shtrat. Sepse ai që është me mua duhet të jetë i mirë në seks.

Nga eksperiencat që ke deri tani, si të duken meshkujt në shtrat?

Meshkujt janë shumë të dobët në seks, nuk kanë teknika, u mungon vetëbesimi. Me mua kanë komplekse. Kjo është arsyeja që këto kohë më shumë më pëlqen të praktikoj masazh intim. Kjo më bën të mos përjetoj atë ndjesinë e keqe pas seksit, kur nuk mendoj të vazhdoj më gjatë me personin në fjalë. Kështu do ua rekomandoja të gjitha femrave që s’duan të ndihen keq pas seksit jo të mirë, dhe të përjetojnë njësoj orgazmën pasi të masazhohen nga meshkuj profesionalë. Është “The best feeling”.

Sa paguan për një seancë?

Paguaj 1.200 euro për një seancë dy orëshe, kjo e përsëritur 2-3

Po seks, kur ke bërë për herë të fundit?

Ka ca kohë, por më mirë kështu, sepse s’kam kohë të mësoj meshkujt si të sillen në shtrat. Kam vendosur që si në muzikë ashtu dhe në seks të merrem vetem me profesionistë. Nuk dua amatorë, sepse vetë kam përvojën e duhur të dalloj njerëzit se sa të aftë janë në çdo aspekt, sepse mua më thonë që jam profesioniste. Ideja është që në jetë duhet të provosh, që të dish të dallosh dhe të përzgjedhësh.

Pse, çfarë bëjnë gabim meshkujt?

Flasin shumë, por nuk dinë asgjë, nuk kanë teknika dhe shumë nprej tyre mbarojnë punë para se të fillojnë. Para së gjithash bëjnë seks klasik, që për mua është shumë monoton. Kanë frikë nga femrat profesioniste, pra dorëzohen shpejt në aspektin e duelit. Ose kopjojnë filmat porno, dhe duken shumë keq kur mundohen të aktrojnë.

Si duhet të jetë një akt i bukur?

Realisht në seks duhet të jesh dhe të sillesh ashtu siç e ndjen, e jo siç e ke parë në televizor. Kur humbin betejën u vjen inat dhe shfaqin shenja xhelozie, pasi kuptojnë se s’kanë kapacitet apo mundësi, për të të furnizuar me seks mjaftueshëm. Ofendojnë kur u vjen inat. E njoh shumë mirë psikologjinë e mashkullit.

Po seksi perfekt si është?

Seksi perfekt është kur mashkulli ka përvojë e është hot nga natyra. Pastaj, nëse ndodh dhe kimia, atëherë është “amazing feeling”.

Bukuria luan rol për një marrëdhënie spektakolare në shtrat?

Nuk varet nga bukuria të qenurit hot, dhe kjo vlen për të dy palët. Vetëm në shtrat nuk duhet bukuria.

Ti jeton në Kosovë, po djemtë nga Tirana si të duken në këtë aspekt?

Me djemtë e Tiranës kam mbetur vetëm në nivelin e bisedës. Por ajo çfarë kam vërë re është se nuk dëgjojnë kurrë çfarë u thua, dhe insistojnë shumë për të bërë atë që duan. Për shembull, kam bllokuar të njëjtin mashkull 100 herë dhe prapë tenton kontakt.

Po djemtë VIP kërkojnë intimitet me ty?

Po, por nuk dua t’ua publikoj emrat. Për shkak të respektit dhe kulturës sime personale, nuk kam nevojë për këtë lloj fame apo t’u publikoj emrat, përderisa shumica e tyre duan thjesht të fryhen e të mburren me mua!

Ti, në kërkim të cilit mashkulli je?

Të atij që bën seks mirë dhe që është inteligjent, në mënyrë që pas aktit të komunikojmë pak, pra të më tregojë diçka e jo të ndezë cigaren… Unë po kërkoj një njeri normal dhe profesionist, që të mos ma çojë kohën dëm.

Në shtrat në cilin stil ndihesh vërtet e specializuar?

Unë jam profesionale në seks nga vetë natyra. Për fat të keq në nshtrat nuk po munden dot të më kopjojnë.

Të komplimentojnë partnerët për performancat e tua?

Sigurisht. Por edhe kuptohen ngaqë nuk më rezistojnë dot.

Sa duhet të zgjasë akti seksual perfekt?

Me paralojë, them një 1 orë nëse mund të rezistojë mashkullli, dhe me qëllimin që të arrijmë në orgazëm njëkohësisht.