Në Kanada gazetaret dalin nudo! (foto +16)

Një televizion në Kanada ka habitur teleshikuesit e saj duke shkuar përtej pritshmerive

Prezantuesja e lajmeve por edhe gazetaret në terren kanë dalë totalisht nudo. “Naked News” quhet programi i televizionit kanadez.

Ky stil i lajmeve edhepse në forma të ndryshme po bëhet pjesë e shumë televizioneve botërore, përfshirë edhe një emision nga Shqipëria, TV Zjarr ku moderatoret e emisionit shfaqeshin gjysëm të zhveshura për të joshur audiencën.

Ja edhe fotot nga emisioni kanadez:

Rrëfehet 35 vjeçarja që po bie në dashuri

Një femër 35-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, se bën seks të çmendur me një mashkull 38-vjeçar qe një vit. Ajo ka thënë se është dakorduar me mashkullin, që të kenë vetëm seks e jo ndjenja, por atë tani po e tradhtojnë këto të fundit

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Unë jam duke pasur seks mahnitës me një djalë të nxehtë, por tani kam nisur të kem ndjenja për të dhe ndjehem e shqetësuar për të pranuar këto ndjenja.

Unë jam 35 vjeçare, ndërsa ai është 38 vjeç. Ne filluam të takoheshim një vit më pare, kur u takuam me miqtë.

Ne ramë dakord që të kishim vetëm seks, pa ndjenja dhe kjo shkonte mirë deri tash së fundmi.

Ne kemi kimi fantastike së bashku dhe seksi është i çmendur.

Ai e ka pranuar se i kam pëlqyer qysh në të kaluarën.

Ai është i sjellshëm, i ëmbël, pasi shpesh sjell lule ose dhurata kur punon jashtë vendit.

Fundjavën e kaluar ai u kthye në shtëpi me një dhuratë të një byzylyku të bukur. E tani mezi po pres në thirrjen e tij të ardhshme.

Ne të dy punojmë orë të gjata dhe jetojmë disa orë larg.

Përgjigjja e psikologes:

Ju keni të gjithë përbërësit e një marrëdhënie të mirë, por ju nuk e keni quajtur atë si të tillë, akoma.

Për shkak se ratë dakord dhe pranuat rregullat bazë në fillim, ai mund të ngurrojë tani të kalojë kufirin.

Jini e ndershme, tregoni atij se si ndjeheni dhe shihni nëse së bashku jeni gati të shkoni në fazën e ardhshme të lidhjes./BS

Rrëfim i çuditshëm: Pagoi fqinjin që ti linte gruan shtatëzënë, por…

Ngjarja ka ndodhur në Shtutgart të Gjermanisë ku Demetrius Soupolos bashkë me bashkëshorten e tij vendosur të kenë një fëmijë

Pas disa tentativash të dështuara ata i janë drejtuar mjekut, ku pas disa analizave ka dalë se Demetrius Soupolos ishte steril dhe se nuk mund të bënte fëmijë. Pasi janë qetsuar Demitris, ka vendosur të paguaj fqinjin e tij për lënë gruan e tij shtatzënë, i cili ishte i martuar dhe kishte 2 fëmijë.

Pas 72 tentativash të dështuara fqinji i tij iu drejtua po ashtu një vizite mjekësore ku pas analizave edhe fqinji ka dalë se është steril.

Kjo përgjigje e ka shokuar tërësisht fqinjin.

Më pas gruaja e tij është detyruar ti tregojë se asnjë nga fëmijët nuk ishin të tij. Tani Demetrius Soupolos, ka hedhur në gjyq fqinjin e tij dhe ka kërkuar që ti këthei paratë që ka marrë bërë të bërë seks me gruan e tij. Por, fqinji nuk ka pranuar që të prishë atë kontratë dhe thotë se duhet të mundohet përsëri.

U lidha me shokun e burrit, por ai na zbuloi dhe….

Një vajzë 28-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” se është në lidhje me shokun e ish burrit dhe seksi është i mahnitshëm, por kur ishi i saj e ka kuptuar këtë, i ka sulmuar

Tani edhe i dashuri e ka lënë 28-vjeçaren, duke i thënë se nuk do ta humbasë miqësinë me shokun e tij

Rrëfimi i saj i plotë:

Kam qenë në lidhje dhe bëja seks të mahnitshëm e të egër me shokun e ish burrit, por ai e kuptoi dhe u çmend. Tani shoku i tij më ka lënë mua. Unë kam qenë me ish burrin për tre vite. Ai më ka tradhtuar disa herë, por unë e kam falur sepse e doja.

Unë jam 28-vjeçe ai është 29. Ai u nda nga unë para një muaji. Unë i tregova se më pëlqente shoku i tij dhe ai më tha se kisha të gjitha të drejtat që të takohesha me të. Ai (shoku i burrit) është 26-vjeç.

Shoqja ime e ngushtë kishte ditëlindjen në lokalin tonë dhe aty ishte edhe shoku i ish burrit. Ne kaluam tërë natën duke folur bashkë. Ai më përcolli deri në shtëpi duke u justifikuar se donte të dinte se ishte e sigurt.

E ftova atë për një pije dhe i tregova se më pëlqente.

Ai më tha se ndihej njësoj dhe i thash që të qëndronte me mua tërë natën.

Seksi ishte i mahnitshëm. Ne filluam të dilnim dhe gjërat po shkonin shumë mirë, derisa dikush i tregoi ish burrit tim. Ai u vërsul egër ndaj nesh duke na quajtur me çdo emër të mundshëm të ndyrë.

Tani ai po më injoron, por ka mbetur mik me shokun e tij. Por, këtë fundjavë, i dashuri im më tha se nuk donte ta shkatërronte miqësinë e tij me shokun dhe se nuk do të shoqërohej më me mua.

Sipas tij, ishte më e mira që të mos shiheshim më.

Kjo më ka shkatërruar. E di që ishi im nuk është mik i mirë me të dashurin tim. Ai e ka dehur disa herë atë në të kaluarën dhe ka fjetur me të dashurën e tij, e më pas më ka tradhtuar edhe me një të dashur të tij.

Ai e bëri këtë ndërsa jetonim bashkë. Ai nuk do të mendohet dy herë për ta bërë këtë sërish.

A duhet ta pranoj këtë që më ka thënë apo të luftoj për këtë djalë?

Përgjigja e psikologes:

Asnjëri nga këta dy meshkuj nuk të meriton. Ish burri të ka tradhtuar disa herë dhe ka fjetur me ish të dashurat e shokut të tij. Por, i dashuri i ri nuk të ka vlerësuar sa për të vënë në rend të parë, para shokut të tij jo besnik.

Nuk do të duhej të luftoje për dikë që do të jetë mik me ishin tënd dhe jo me ty.

Ti nuk do të jesh e para për të asnjëherë. Lëri të dy. I dashuri i ri do ta kuptojë se çfarë njeriu është miku i tij dhe ish burri do ta kuptojë se çfarë ka humbur.

Pije falas nëse vjen e zhveshur…(video)

Një klub nate në provincën e Buenos Aires, i quajtur il Casa Bellha club, ofronte pije falas për të gjitha vajzat që uleshin në bar me veshje intime

Një ide origjinale që tërheq më shumë publikun mashkullor dhe në të njëjtën kohë nuk bezdiste as pronarët. Pamjet e vajzave duke kërcyer me kostume intime u bënë virale në pak minuta, ndërsa fati i lokatit ishte mbyllja e tij.

Por autoritet lokale deklaruan se arsyeja e mbylljes së klubit ishte mungesa e dokumentacionit dhe data e skandencës së pijeve. Policia po heton për atë që ndodhte brenda ambienteve të lokalit, pas zërave se aty kryhej edhe marëdhenie seksuale.

Kisha treshe me burrin tim dhe mikun e tij, por tani ai…

Kam pasur treshe me burrin tim dhe mikun e tij por kjo nuk po i mjafton, ai po përpiqet të takohet edhe me gra të tjera

Unë jam 37 vjeqare dhe burri im është 41 vjeqar. Ne jemi martuar qe dy vite dhe kemi marrëdhënie të shkëlqyeshme. Ne gjithashtu kemi një jetë të mahnitshme seksuale, që është një ndryshim i madh për ne të dy.

Kur u takojshim unë isha si një fëmijë në një dyqan embëlsirash. Ne kishim marrëdhënie seksuale cdo natë dhe ne shikonim pornografi së bashku.

Ne gjithashtu i dëshironim faqet pornografike amatore. Kur ai u ndje rehat në marrëdhëniet seksuale me mua më pyeti nëse mund të kem një treshe me të dhe një burrë tjeter.

Unë u pajtova, por njeriu i tretë doli të jetë një mik i tij, në të njëjtën moshë dhe ndihesha pak budalla kur erdhi herën e parë.

Sidoqoftë, asnjëri prej tyre nuk doli dhe ne e kaluam gjithë natën së bashku. Seksi ishte më i ndryshëm nga cdo gjë që kisha përjetuar më parë. Më pëlqeu.

Ai me sa duket pëlqen vëmendjen e femrës, por unë nuk e di pse nuk i jap atij gjithqka që duhet ndonjëherë.

Kam gjetur një profil të tij tjetër me atë që përdorim hapur se bashku.

Ai më thë se ishte i interesuar për të flirtuar dhe gjithmonë kishte marrëdhënie të sigurta seksuale. Ai gjithashtu tha se dëshironte të udhëtonte.

Ai ishte shumë i pasigurt për shkak të ish gruas së tij dhe unë do të doja të mendoja se ai dëshiron vetëm vëmendje, por jam e shqetësuar se ai po kërkon më shumë seks.

Ai e pranon se kurrë nuk ka pasur askënd si unë më përpara, ti jap aq shumë dashuri të pakushtëzuar dhe të pakompletuar. Ai e ka një liri me mua që nuk e ka njohur kurrë më parë.

Unë nuk jam xheloze apo e inatosur, por tani po e pyes veten nëse jam tepër e qetë dhe e pakëndshme.

A duhet të përdor një qasje tjetër?

Psikologia përgjigjet:

Problemi me përfshirjen e njerëzve të tjerë në jetën tuaj seksuale është ajo mund të përfundoj duke e hedhur poshtë oreksin seksual në mënyrë që të marr një stimulim gjithnjë më të madh për të marrë një lëvizje seksuale./Bota sot

“Unë ty të …, prostitutë e vogël”(video)

Një video live mes një faqeje në Instagram dhe dy vajzave, të cilët vetëm shaheshin me njëri-tjetrin me fjalor nga më banali, u bë gjerësisht viral në rrjet ditët e fundit

Vajzat përdornin fjalor edhe më të keq se ai i djalit e deri diku mund të themi se e degjeneruan atë dhe veten e tyre. Veçse duken tepër vulgare, me keqardhje shprehemi se dukej që nuk kishin “erë femre”.

Por, cilat janë të rejat që shpalosën anën e tyre më të keqe në rrjetet sociale?

Vetë profili në Instagram që ofendon vajzat shkruan se njëra prej tyre quhet Amela, jeton në Belgjikë dhe punon në një klub nate.

Kreu marrëdhënie seksuale me nxënësin e saj, e pësoi keq

Një mësuese britanike është dënuar me 16 muaj burg pasi pranoi aferat seksuale qe kishte pasur me një prej nxënësve të saj 15-vjeçar

23-vjeçarja Alice McBrearty, pranoi marrëdhënien 4-mujore me një nxënës, të cilit ajo i kishte dhënë mësim në Londrën Lindore.

Sipas dëshmive në Gjykatën Mbretërore në Snaresbrook, McBrearty e puthi të riun në klasë dhe kreu marrëdhënie seksuale në shtëpinë e prindërve të saj në Wanstead Park, në Londër.

Prokurorët thanë se marrëdhënia nisi kur mësuesja i dërgoi një kërkesë për miqësi në Facebook.

Sipas dëshmive në gjykatë, mësuesja dhe nxënësi, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, janë takuar shumë herë në vende të ndryshme, mes të cilëve edhe një herë në hotel, dhomë e cila u pagua nga McBrearty.

Marrëdhënia e tyre mori fund kur babai i adoleshentit kontaktoi policinë.

Kur dëgjoi vendimin e gjyqtares Sheelagh Canavan, McBrearty vendosi duart në kokë dhe rënkoi.

Kap gruan shtatzënë duke e tradhtuar me pronarin

Një burrë ka kapur bashkëshorten e tij duke e tradhtuar. Ai i ka vënë asaj një kamer të fshehtë dhe e ka përgjuar, pasi nuk ishte tërësisht i bindur për mungesën e besnikërisë nga ana e saj

AI thotë se e shoqja nuk e puthte më, nuk kryenin më bashkë marrëdhënie seksuale, e madje as nuk gatuante më në shtëpi për të dhe 5 fëmijët e tyre. Ai punësoi një dedektiv dhe e kapi duke e tradhtuar ‘me pronarin e shtëpisë në të cilën e shoqja ki9shte shkuar të punonte si pastruese.

Djalli fillimisht e provokoi, por edhe ajo nuk e zgjati shumë rezistencën. I acaruar nga ato pamje, burri shpërthen në ulërima, ndërsa thotë se do t’u tregojë gjithçka 5 fëmijëve të tij. Ai tregon se e shoqja pret fëmijën e gjashtë.

Futbollistja e kombëtares shqiptare po manitë të gjithë me bukurinë e saj (foto)

Të jesh futbolliste nuk shihet si një profesion shumë i mirë në Shqipëri, teksa paragjykimet janë të shumta. Gjithsesi me kalimin e viteve gjërat kanë ndryshuar, teksa janë krijuar shumë klube futbollit, madje organizohet edhe një kampionat ashtu si edhe meshkujt

Njëra prej tyre përveç se di të luajë me topin në fushat e blerta, është dhe një femër shumë e bukur.

Po flasim për futbollisten shkodrane Erida Bajrakurtaj, e cila fare mirë mund të zgjedhë dhe profesionin e modelingut.

Bukuroshja shkodrane ka postuar shumë foto mjaft artistike, duke treguar dhe format e saj shumë perfekte. Padyshim nëse do të organizohet një konkurs bukurie në futboll, ajo do ta fitonte.

Erida Bajrakurtaj është kapitenia e vajzave te Vllaznia dhe një nga lojtaret më të dalluara të këtij ekipi.