Show Bizz

CASH – Flet për k**va të lira, këngëtares shqiptare nuk i hap dot profilin nga fotot (video)

Shkëndije Mujaj momentalisht ka publikuar këngën Cash, të cilën ka thënë se ja dedikon atyre që i konsideron “cheap bitch” në tregun muzikor. E komentuar si një ndër këngëtaret më pasanike të Kosovës, modelja dhe këngëtarja ka folur për jetën e saj private dhe karrierën në fjalë

Duhet shtuar se në fakt kënëgtarja flet për femra që zhvishen për para, por që vetë ka një instagram të mbushur me fotografi ku thuajse të gjitha Shkëndija duket e zhveshur, por që ne nuk po i sjellim për shkak të etikës profesionale.

Koncerte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me Shpat Kasapin, Sabianin e Marselin. Çfarë të lidh me secilin prej tyre jashtë punës?

Po përveç punës dhe muzikës, ne thjesht kemi shoqëri dhe kuptohemi në aspektin e humorit.

Je komentuar për suksesin e këngës “Cash”. Si lindi ideja, pra, cilave femrave të shoëbiz-it u drejtohet kjo këngë?

Ideja e këngës “Cash” më lindi, ose më mirë të them, më inspiruan disa “cheap bitch” in dhe out të tregut muzikor, të cilat i kam takuar dhe e di çfarë kërkojnë konkretisht. Këngën “Cash” e kam shkruar vetë, ndërsa muzikën e ka shkruar Dj. Nardi.

Plus, e bukura e kësaj është që të trija këngët e fundit që i kam shkruar vetë, kanë qenë në “Charts sëiss Germany” dhe “Austria charts”. Ndaj, pas këtij suksesi, vendosa që të gjitha këngët e tjera, tani e tutje, do t’i shkruaj vetë duke përzgjedhur zhanrin e duhur.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *