Show Bizz

‘Bomba’ britanike ‘pushton’ Dubain (foto)

Chloe Khan ka qenë duke punuar edhe për festën e Vitit të ri, por nuk është ndier keq për këtë

Ish anëtarja e Celebrity Big Brother ka qenë duke punuar shumë në Dubai, ku ka pozuar në bikini për fotosesione.

26 vjeçarja është shfaqur tejet seksi në kostumin bardhë dhe me një print të kafshëve, duke ekspozuar hiret trupore bombastike.

Britanikja është shfaqur më provokuese se kurrë, duke nxjerrë gjoksin shpërthyes.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *