Show Bizz

‘Bomba’ britanike nga Dubai në Tajlandë (foto)

Ajo ka shpenzuar vitin 2017 duke investuar në pamjen dhe pushimet

Dhe Chloe Khan, kishte festuar Vitin e Ri në Dubai para se të nisej në Tajlandë për një pushim idilik, shkruan Daily Mail.

Modelja ka befasuar fansat e saj në Instagram, duke publikuar imazhe provokuese, ku shfaqet me bikini.

Aktorja 26-vjeçare duket me të vërtetë seksi, këtë edhe falë operacioneve të shumta plastike./BS

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *