Show Bizz

Bleona Qereti, tërësisht nudo (foto+18)

Bleona Qereti është një nga bukuroshet që nuk hezitojnë të vënë në pah hiret e tyre

Këngëtarja shqiptare, herë pas here për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, publikon fotografi që nuk e lënë askënd të qetë.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet nudo dhe komentet e fansave nuk mungojnë.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *