Show Bizz

Biondja me format ‘vrastare’(foto)

Fuqia e saj prej ylli po rritet çdo ditë e më shumë dhe po ndryshon industrinë e modës

Dhe Hayley Hasselhoff ka treguar format e saj ‘vrastare’ në Instagram, gjatë një fotosesioni të realizuar në Bali të Indonezisë.

Modelja 25 vjeçare dukej e mahnitshme në të zeza, duke ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes në fotot tejet provokuese.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *