Show Bizz

Bebe Rexha është lodhur nga dashuritë e rreme (video)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptar në rrafshin ndërkombëtar

Këngëtarja me xhelozi të madhe e fsheh jetën private prej asaj të artiste të madhe të muzikës. Bukuroshen deri më tani nuk e kemi parë në shoqëri të ndonjë mashkulli, por duket se një të tillë e ka këngëtarja.

Në fakt, Dua thotë se është lodhur nga dashuritë e rrema dhe se po pret një të vërtetë. “Jam e lodhur nga dashuria e rreme. Më trego se çfarë mund të bënë”, ka shkruar Bebe në llogarinë personale në Instagram.

Ajo gjatë një interviste për mediat amerikane kishte deklaruar se do të dëshironte të martohet me një mashkull shqiptar. “Meant to be” i këngëtares deri më tani është shikuar mbi 38 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve në vijim.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *