Show Bizz

Aventurierja më seksi e Instagram’it provokon fort me pozat e fundit

Ajo është adhuruese e madhe e natyrës, të cilën e shijon dhe e shfrytëzon për të bërë fotografi

Duke përdorur “armën” e saj kryesore, zhveshjen, Sara Underwood, një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, vazhdimisht provokon gati 8 milionë ndjekësit e saj.

Bukuroshja amerikane, ish-modele e Playboy, ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja, duke vënë në plan të parë trupin e saj fantastik.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *