Show Bizz

Ashley Graham, me poza të reja

Ashley Graham po vazhdon të trondit fansat me format e saj

Modelja e madhësisë së plotë, ka ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj të mërkurën, duke publikuar një tjetër imazh në Instagram, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

30-vjeçarja, është shfaqur më provokative se kurrë, duke pozuar vetëm me bikini dy-pjesëshe ngjyrë leopardi.

Ajo së fundmi ka shpjeguar në Lorraine të ITV se ajo ndryshoi jetën e saj duke i thënë vetes çdo ditë: “Unë jam e guximshme, jam e shkëlqyer, unë jam e bukur dhe mund të bëjë e të kem çdo gjë që dua”.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *