Show Bizz

Artistja dhe modelja që tërheq vëmendjen (foto)

Joanna Nowlle Levesque u lind më 20 dhjetor 1990), e njohur me emrin profesional si JoJo Babiem, është një këngëtare, shkrimtare dhe aktore amerikane

E shkolluar në Foxborough, Massachusetts, ajo luajti në konkurse të ndryshme si fëmijë, dhe pasi konkurroi në shfaqjen televizive “The Most Talented Kids” në 2003, ajo u vu re nga producentja Vincent Herbert, e cila e pyeti për audicion për Records Blackground.

JoJo lëshoi albumin e saj debutues të titulluar në qershor 2004. “Leave (Get Out)”, debutimi i saj arriti në vendin e parë në tabelën e këngëve të Billboard Pop, e cila e bëri atë artistin më të re solo në krye të tabelës në moshën trembëdhjetë vjeçare.

Që atëherë, albumi ka shitur mbi katër milionë kopje në mbarë botën.

Por, JoJo Babiem është edhe modele me emer botërorë. JoJo u bë edhe njëra prej yjeve që kanë ekspozuar ‘thundrën e gamiljes’, ose ndryshe buzët e vaginës.

Për shkak të veshjeve të ngushta, shpesh yjet tregojnë ma shumë se ç’duhet.

Për ma tepër ndiqni galerinë e mëposhtme:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *