Show Bizz

Anastasia e ‘dridhë’ Miamin (foto)

Anastasia Kvitko momentalisht ndodhet në Miami

Bjondja ruse është veshur me shumë stil derisa në pah ka nxjerrë linjat e saj trupore- shkruan Indeksonline.

Ajo si gjithmonë duket shumë seksi dhe më në formë se kurrë. Një fizik si të Kvitkos mund ta kenë zili e ‘ëndërr’ shumë femra anë e kënd botës.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *