Show Bizz

Aktualisht, kjo është femra më seksi në botë (foto)

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko nuk i të ndalet së provokuari, format e saja shpërthyese kanë bërë që ajo të konsiderohet si femra më seksi në rusi

Bukuroshja ruse, e cila ndryshe njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian duket një ‘bombë’ e vërtetë me paraqitjen e radhës, ajo nuk ngurron asnjëherë që linjat trupore ti ekspozoj në fotografi dhe video.

Në rrjetin social “Instagram” publikon fotografi të shumta dhe komentohet shumë për fizikun e saj.

Së fundmi modelja ruse ka publikuar një fotografi ku të pasmet e saj i vë në pah.

Shikoni fotografin e më poshtëm:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *