Lajme

Abrashi kokulur dhe i ngujuar në telefon, Sejdiu: Dikush po i tregon në ‘chat’ se si të përballet me Ahmetin

Dardan Sejdiu, i cili ishte nënkryetar i Prishtinës deri vonë, ka vërejtur një sjellje, sipas tij, jonormale të Arban Abrashit në Klan Kosova, ku po përballet me Shpend Ahmetin

Ai ka thënë se Abrashi gjatë tërë kohës po qëndron në telefon, çka e ka shtyrë që të mendojë se ai po merr instruksione nga dikush për të debatuar me Ahmetin, shkruan Periskopi.

“Erdha me Shpendin ne studio te Klanit, dhe ajo cka me ban pershtypje eshte qe ky kunderkandidati veq ne telefon po qendron!! A po pret udhezime apo eshte ne chat nuk e di, por nuk me ka ndodhur tash e 8 vite te shoh dicka te tille!”, ka shkruar Sejdiu.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *