Show Bizz

Instagramit i shtohet edhe një Kim Karadashiane e re

Tanya është modelja më e re e cila i është shtuar si përdoruese Instagramit

Ajo ka nisur të konsiderohet si Kim Kardashianja e re, veçse kjo edhe më eksplicite.

Në shumë fotografi që i ka publikuar, nuk mund të shohësh asgjë tjetër pos gjoksin e saj bombastik dhe të pasmet me përmasa gjigante.

Madje në fotografinë e fundit, ajo e ka quajtur vetën “Perëndesha Tanya”. Fatkeqësisht edhe pse ka arritur të ketë mbi 300 mijë ndjekës deri më tani, emri i saj i vërtetë ende nuk është bërë i ditur, shkruan.

Në llogarinë e saj që e ka në Twitter, ajo ka bërë “retweet” shumë nga postimet e Kim Kardashian, dhe kjo mund të jetë një shenjë se modelja në fjalë me shumë gjasë është fanse e flaktë e Kim Kardashian.

Pavarësisht asaj se me foto eksplicite po munodohet të bije në sy vështirë se mund të arrij të bëjë famën e Kim Kardashianit.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *