Show Bizz

Modelet e Instagramit tregojnë sekretin e formave seksi

Ato kanë me miliona ndjekën në Instagram

Dhe këtë ato e kanë arritur falë publikimit të fotove dhe videove provokuese dhe këshilluese njëkohësisht se si të mbajnë trupin e tyre në formë.

Dhe tre blogeret të famshme të Fitness-it kanë zbuluar sekretin e formave të tyre tejet seksi, që është vetëm palestra.

Nëna australiane, me dy fëmije, Tammy Hembrow, 34 vjeç, mburret me 7.8 milionë ndjekësit e saj në instagram. Ajo shpesh herë i përshëndet fansat e saj me foto të nxehta nga palestra dhe këshillat e fitnesit.

Ndërsa Tammy, nga Queensland, tregon se format e saj bombasike i ka arritur falë punës së palodhur në palestër.

Ajo thotë se stëvitet 5 ditë një javë. (TemA)

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *