Lifestyle

19-vjeçarja: I fejuari nuk e bën me mua, më thotë kemi kohë!

Një vajzë e re ka nevojë për mendimin e lexuesit lidhur me marrëdhënien e saj me të fejuarin, të cilin e ka marrë me dashuri. Vajza dëshiron të kryejnë marrëdhenie seksuale, por djali…

Për më shumë lexoni historinë e rrëfyer:

“Pershendetje dhe mirmrama!

Jam nje vajze nga Puka, 19 vjeqe dhe jam e fejuar prej 1 viti me dashurin time.

Une dhe i dashuri jemi njohur dhe dashuruar vete.

Por deri tani s’kemi kryer asnjehere marredhenie seksuale bashke.

I fejuari me do shume, por me pare kur ishim te lidhur nuk donte t’me prekte pa u fejuar.

Ama edhe tani qe jemi te fejuar, tash nje vit nuk m’ka permendur asnjehere per me kry marredhenie.

Ne jeten e tij ka pasur dhe femra te tjera dhe nuk eshte se s’ka experience.

Cdo te thote kjo??? Nuk do t’me prek deri sa t’martohemi apo cfare??

Se kuptoj, s’di cfare ti bej.

Shume here ja kam hapur si teme, por thote kemi kohe…

Si ta bind?? Pliz anonim”, shkruan ajo.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *