LAJMET KRYESORE

Të popullarizuaraGjermania kundërshton rolin prijës të Hashim Thaçit në bisedimet me Serbinë?

Shteti më i fuqishëm europian, me rol të madh në bisedimet Kosovë-Serbi, Gjermania, po kundërshton planet e Hashim Thaçit për … 0

Haziri: Nëse nuk ka liberalizim dhe unitet për dialog, do të shembet kulla e Kadri Veselit dhe PAN-it

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri në një intervistë për Telegrafin me gazetarin Muhamet Hajrullahu, ka folur rreth organizimit të tryezave … 0

Thaçi flet për kontributin dhe bashkëpunimin me Rugovën: Ishte njeri i dialogut, njeri i durimit i pajtimit dhe vizionit

Në sektorin e Historisë së Muzeut të Kosovës sot është hapur ekspozita historike me titull “Kontributi i Presidentit Historik Dr. … 0

Best Video Stories

LAJME TË TJERA